Lokny

24. října 2013 v 6:55 | Kájuš |  Tipy
Rozhodla jsem se, že tu udělám rubriku s tipama na různé "ženké" věci :D
Nejdříve bych začla s loknama. Podle mě bude tento článek celkem užitečný, protože jsem si vždycky říkala proč se musím vždycky hrozně štvát s culíkama ( stejně to do rána nikdy nezaschlo a vypadalo to příšerně :D ).

Tak tady je pár tipů na který jsem narazila:

1. Copánky

Jak už jsem řekla, copánky do rána nezaschnou ( tedy aspoň né mně :D ). Ano sice to vypadá trochu jako lokny, ale stejně to není ono. A když vyleze z koupelny, celý unavený a pak se ještě štvát s pitomejma culíkama.

2. Natáčky

Sice jsem natáčky ještě nikdy nepoužívala, ale co jsem tam projížděla různé stránky tak si na ně celkem stěžovali. Sice prý udělají krásné lokny, ale nedá se v nich moc spát. A utrácet za ně se mi opravdu moc nechce :D

3. Kulma

Kulma udělá nádherné lokny akorát nad tím strávíte celkem dost času. Když ráno zaspíte, chcete si udělat lokny tak to asi nemáte šanci. Na nějaký ples nebo tak se hodí.

4. Ponožky

Určtě si říkate, že to je blbost. Ale není! Večer si umyjete hlavu, nandáte ponožky ( což je během chvilinky) a jdete spát. Ponožky jsou pohodlné nikdy netlačí a ráno máte krásné vlnky. Bohatě vám vystačí 3 ponožky. Nic za to nedáte a je to velmi šikovné ;)
Přihodím 2 videa s návodem.
a nebo můžete zkusit i tento způsob

5. Žehlička

Žehličku má doma určitě každý. Je to celkem jednoduchý způsob akorát lokny nevdrží moc dlouho. Udělá to nádherné lokýnky. Pokud si vstanete o něco dříve tak jsou ideální.

Tak toť vše. Určitě jsem i nějaké další způsoby jak si vytvořit krásné a dlouhotrvající lokny. Já preferuji ty, které jdou udělat přes, protože jsem lenivá a nechce se mi kvůli tomu vstávat o něco dříve :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama