Vampire knight Guilty

21. července 2011 v 15:05 | Kájuš |  Anime
A je tu pokračování Vampire knight :)
vampire knight guilty navazuje na první sérii. V druhé řadě získáte všehny odpovědi které byli tak trošku nejasné.
Rozhodně je to stejně velmi dobré jako první řada ale o trošičku lepší :D Má toho samého režiséra,stejný počet dílů.

MUZIKA

Jenom jsem zaznamenala změnu ve skladbách. Interpret stejný jenom sklady. OP se mi už zas tak nelíbilo jako u první série,už to mě to tolik nevzalo jako u první. Jen řekněte samy jestli je lepší nebo ne. za to ED se mi opravdu velmi líbil! zvláštní,je to zvláštní a tajemné ale přitom tak úžasné :)


ANIMACE

Stejně skvělá jako vždy! Byla jsem velmi spokojená. Vše zůstalo stejné a to se opravdu hodně líbilo. Nemám ráda když je každá řada jinak na animovaná .
Bylo zajímavé že se k zerovi přidal jeho bratr ichiru. Byli tak stejní :D no jo dvojčata.. :D Tenhle styl animace přímo miluji. Proto mě jen tak nějaké anime nezaujme,nebo se mi neuloží na dlouho v paměti. Vampire knight jsem si uložila snad navždy.Je skvělé po všech stránkách.

DĚJ

Úžasný! Jako vždy,konečně se tam dělo něco zajímavého a i trošku smutného. Trošku jsem si i pobrečela. Bylo to velmi zajímavé :) jak se tam všechno vylíhne,ona zjistí svou minulost a Kaname nebude takový hodný jako na začátku :D je to rebel! :D
Pokud jde o Yukki místy se chovala opravdu jako malé dítě,ale to se dá přehlédnout když vezmete v potaz co vsechno už zažila. Nebo jak přijde zerovo dvojče ichiru..No,je to opravdu dost pestrý děj :) takže se nudit nebudete stejně jako u první série.
Konec děje si mě stejně nejvíc dostal! I když Zero nemusel v posledním dílu říct co řekl :D ale byl to vskutku smutný ale i šťastný konec. Přála bych si aby bylo i pokračovánía le to už by bylo z části o ničem :) Tedy v manze je ještě i třetí řada..ale tu nečtu :D

Tohle anime je jedno z nejlepších,ještě k tomu upírovka takže jedinčka s hvězdičkou! :) Je velmi dobré jak po hudební stránce,animované stránce a děje. Koukám na něj pořád a vůbec se mi neznechutilo :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama