Adommy část.1

16. července 2011 v 0:22 | Kájuš |  Povídky :)
Hojte,
je 22.června :D ( teda když jsem začala psát tenhle článek,pokusím se ho dokončit co nejdříve :P )
Chtěla bych napsat další povídku něco mne napadá takžé to zkusím vymyslet :)


Když kapela dokončila svou tour po světě,tak se Adam ihned vydal do luxusního hotelu kde by se mohl konečně pořádně vyspat. Vyšel z autubusu,vzal si své věci zamával klukům a nasedl do auta. ,,Do hotelu Hilton,prosím " řekl unaveným hlasem a schoulil se do klubíčka . Koukal z okna na různé domy a lidi kolem sebe,nemohl však zapomenout na Tommyho. Povzdychl. Chybí mu,chybí mu ta jeho vůně,ty jeho vlasy a jeho úžasný smích.
Věděl však,že ho uvidím až za pár měsíců.Vzal mobil a chtěl mu zavolat,jenže,nešlo to. Nechtěl ho otravovat ani nechtěl aby ho slyšel smutného.
PO 30 minutách Adam vyšel z auta a rozhlédl se. Bylo krásně,sluníčko svítilo žádný mrak na obloze a hlavně žádný bodyguardi. Byl zase svobodý.
Vešel do hotelu a zamluvil si ten nejlepší pokoj s nějalepší postelí. Vzal si klíč a vešel do pokoje. Odhodil věci a ospalecky došel k posteli. Sundal si boty a lehnul.
Rozmýšlel kam večer půjde . ,, Mmm,mám chu´t na nějaké to mojito. Půjdu do plaza la riko " ( :D :D nic jinýho mě nenapadlo :D :D ) pomyslel si.
Po 3 hodinách,se konečně vzbudil a nějakým způsobem se doplížil ke sprše. Když už byl hotový,vyrazil.
Měl na sobě své oblíbené černé kalhoty,modoru kostkovvanou košili a své oblíbené černé sluneční brýle. Vešel,sedl si k baru a objednal si. Když mu barman přinesl mojito otočil se a koukal na taneční parket. Takhle seděl asi 10 minut a poté k němu přišel nějaký cápak. ,,Ahoj" řekl tajemný chlap. ,,Ahoj,my se známe? Jinak já jsem Adam " Muž kouknul na Adama a...
Pokračování příště :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jenny Jenny | Web | 30. července 2011 v 16:34 | Reagovat

éééjj toje boží! :D :D :D :-D se ti povedlo :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama