Květen 2011

Týdenní nepřítomnost

29. května 2011 v 1:34 | Kájuš |  O mně
Hoj,
teď tu týden nebudu jedu s třídou na kola takžéé :D tu asi nebudu moct být pokud tak někdo nevezme s sebou notebook :D což pochybuju že budu schopná vůbec vstát :D siece jedeme až ve čtvrtek ale musím se učit na fyziku abych mohla jet na rock for people :P
Budu končit jsem vcelku unavená Bááj :)

Téme týdne: Budoucnost

25. května 2011 v 16:15 | Kájuš
Z Budoucnosti vlastně ani strach nemám. Ano,zajímá mne co se bude dít a jak budu vypadat jaké budu mít problémy nebo na jakou střední se dostanu a také ale myslím si že o budoucnosti bychom neměli tak přemýšlet :P Je to jenom čas který se bude dít a nechala bych to jen tak plout :) Ať se stane co se stane ! :)
A co vy? Nestaráte se o to co se podle vás MÁ stát nebo naopak o tom moc často přemýšlíte?? :)
Budoucnoust také hodně využívají režiséři k filmům jako například Star Wars,Transformers atédé.


Písničky od BFMV

25. května 2011 v 16:08 | Kájuš
Dám sem pár mých oblýbených písniček od Bullet for my Valentine :P


Omlouvám se .D

16. května 2011 v 13:11 | Kájuš |  O mně
Hoj ,
omlouvám se vám že sjem tu dlouho nebyla ale poslední týdny byli opravdu k ničemu.. :)
Doufám že se nezlobíte Sbéčka :) Obýhala jsem jak to šlo...

Claude Kelly znovu spolupracuje s Adamem Lambertem

6. května 2011 v 11:58 | http://lambertsource.blog.cz/ |  Áďa lambert

Newyorský producent Claude Kelly, jehož jméno je spojeno s několika celosvětovými popovými hity (např. Circus, My Life Would Suck Without You nebo Party In The U.S.A.), dnes na svém Twitteru potvrdil, že spolupracuje s Adamem Lambertem:
"Jen málokdy sdílím své nadšení ze studia, ale dnešní spolupráce s Adamem Lambertem a Emanuelem Kiriakou byla opravdu speciální."
Jen připomeneme, že Claude Kelly spolupracoval už na debutové desce For Your Entertainment, kde své jméno spojil se stejnojmennou písní.
Podle výše uvedeného tweetu se ve studiu s Adamem Lambertem nachází také losangelský producent s řeckými kořeny Emanuel Kiriakou, který svůj charakteristický rukopis zanechal na albech Celine Dion, Whitney Houston nebo kapely Backstreet Boys.

Adam Lambert vystoupí v létě na festivalech

6. května 2011 v 11:57 | http://lambertsource.blog.cz/

Nejen že Adam Lambert pracuje na následovníkovi své debutové desky For Your Entertainment, ale také nezapomíná na své fanoušky, kterým se v nadcházejících měsících představí na několika festivalech. Již dříve bylo potvrzeno, že Adam Lambert vystoupí poprvé ve své kariéře v Rusku, respektivě na moskevském festivalu Maxidrom Festival, který se koná 28. května na tamním letišti. Dnes byla potvrzena účast Adama Lamberta nakandském festivalu St. Agathe en Feux Festival, který se koná 29. července v Quebecu. Adam Lambert se již loni zúčastnil několika kanadských hudebních festivalů, a pokaždé se jeho výstupy setkaly s velkým ohlasem diváků.
Adam Lambert však nadále pokračuje v pracích na své druhé studiové desce. Dnes na Twitteru informoval, že znovu je ve studiu s losaneglskou zpěvačkou Bonnie Mckee a producentskou dvojkou Oliver Goldstein a Josh Abraham ze společnosti Pulse Recording. Oba producenty s rockovou duší naleznete v autorské části bookletu desky Sale el Sol (Shakira), I'm Not Dead (P!nk) nebo A Beautiful Lie (30 Second To Mars).

Dlouhodobá nepřítomnost :P

6. května 2011 v 11:52 | Kájuš |  O mně
Hoj,
omlouvám se že sjem tu dlouho nebyla ale mám dost práce na to aby jsem si opravila známka a táák :) Mám i rodiný problém :/ Takžé..moc času není :p
JSem právě doma s bolestí břicha a zvracení :D (možná menší simulant jsem ale tohle je oprvadu ! :D )
No tak jdu hledat nějaké články a snad můj mozek něco vymyslí a udělám povídku :D