Ryan Tedder: Adam Lambert je jeden z nejlepších zpěváků

8. dubna 2011 v 15:15 | http://lambertsource.blog.cz/ |  Áďa lambert


Americký zpěvák a autor několika celosvětových hitů, Ryan Tedder, byl ve svém posledním interview dotázán na spolupráci s Adamem Lambertem. Stejně jako na debutové desce For Your Entertainment, kde je Tedder autorem posledního singlu Sleepwalker, byl pozván i na druhou studiovou desku Adama Lamberta, která by měla vyjít letos na podzim.Nedávno jsi pracoval hned s několika soutěžícími z castingových soutěží, jmenovitě například s Adamem Lambertem, s kterým jsi už spolupracoval na dvou písních. Kde si myslíš, že se právě hudebně nachází, když se na to podíváš z hlediska tvorby jeho druhé desky.
Mám za to, že je rocker. Rozhodně mu nedělá problém zazpívat taneční song, ale po spolupráci s ním si myslím, že je rozený rocker a jeden z nejlepších zpěváků široko daleko. Na první desce zkoušel snad každý hudební styl pod sluncem, ale jak už jsem jednou řekl, mám za to, že jeho přirozeným stylem je rock. A myslím, že to je směr, kterým se chce ubírat. Bez ohledu na to, že je Adam hvězda.
Adam v porovnání s debutovou deskou řekl, že její následovník bude o něco vážnější. Měl jsi z toho ve studiu takový dojem?
Stále je neskutečně zábavný a praštěný. Ve studiu tedy byla stále legrace. Je neustále hubatý a sarkastický, vůbec sebe nebere vážně, ale rozhodně ví, co chce. Pokud jde o mě, tak se snažím tvořit písně tak, aby byly naprosto originální, a ne takové, které jsou zrovna v modě. Takže v podstatě, a také trochu sobecky, pro Adama píšu typ písně, kterou bych chtěl sám od něj slyšet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama