Duben 2011

Adam Lambert: Moje nová deska bude lepší

22. dubna 2011 v 10:30 | http://adommylovers.blog.cz/ |  Áďa lambert

Adam Lambert poskytl americkému hudebnímu magazínu Borken Records Magazine rozhovor, ve kterém se ohlížel za uplynulým rokem, ale také do své nejbližší budoucnosti, která by měla být ve znamení jeho druhé studiové desky. Loňský rok strávil Adam Lambert většinou na cestách, ať už z důvodu propagování své debutové desky For Your Entertainment, nebo celosvětového turné Glam Nation Tour: "Vždy se mi líbila velká popová turné. Něco, co dělali Madonna nebo Michael Jackson. Moje první návštěva koncertu bylo turné Paula Abdul. To jsou lidé, kteří do své show dají naprosto všechno, chápete, co myslím? Ze své hudby vytvoří určitý příběh, téma. Pro mě je důležité, aby píseň spolu s vizuálním představením na podiu vytvořila určitý kontext. Také si myslím, že moje divadelní minulost mě značněš ovlivnila.Rozhodně jsem však chtěl, aby na prvním místě byla hudba, ale hned v závěsu za ní jsem chtěl dát publiku odpověď na to, proč je tohle další píseň. "
Od začátku roku Adam Lambert aktivně pracuje na své druhé studiové desce, na internetu už se dokonce objevila jména prvních umělců, kteří na ni spolupracují (např. Ryan Tedder, Nikka Costa, Sia Furler...): "Moje debutová deska byla hotová jen za 3 měsíce. Jsem velmi pyšný, co se nám za tak krátký čas podařilo. Myslím, že druhá deska bude lepší už jen z toho důvodu, že na ni strávíme více času. Když si to tak vezmu, tak je to teď trochu luxus s ohledem na to, že jsem měl možnost strávit rok na turné. Myslím, že jsem se toho více naučil o byznyse, o sobě jako umělci a o očekávání mých fanoušků. V tuhle dobu jsem více artisticky vzdělaný."
Adam Lambert však nezapomněl ani na své začátky v castingové soutěži American Idol, která mu dala možnost proniknout do hudebního průmyslu: "American Idol je určitě skvělá platforma do hudebního světa, ale také skvělá zkušenost a výzva. Sice tě toho hodně naučí, ale hudební průmysl je naprosto jiný svět. Největší rozdíl je v tom, že se najednou musíš o všech možnostech poradit se svým labelem a nahrávací společností, než mít ve vlastních rukách své představení v reality show."

Bullet for my Valentine

21. dubna 2011 v 20:30 | Kájuš |  Vše možné
BFMV je má nejoblíbenější metalovo rocková nebo co je vůbec ...skupina :D
Zkopíruju to z wikipedie :D nebaví mě to psát :D

Bullet for My Valentine (někdy zkráceně jako Bullet nebo BFMV) je čtyřčlenná, metalcoreová kapela z Bridgendu v Jižním Walesu.

Začátky

Všechno se to začalo v době, kdy se do popředí dostávaly kapely jako Lostprophets, Funeral for a Friend (také z Walesu). BFMV byli připraveni na nahrání dema, ale den předtím basskytarista Nik Cradle kapelu opustil a demonahrávka se neuskutečnila. Do kapely přišel nový basskytarista Jason "Jay" James. Změnili si jméno na 12 Pints of my Girl Friends Blood, potom Jeff Killed John, které později vystřídalo Opportunity in Chicago, nakonec skončili jako Bullet For My Valentine a pod tímto názvem je známe i dnes.
Proslavila je písnička Hand of Blood


Ocenění

  • 2005 Kerrang! award v kategorii 'Best British Newcomer'
  • 2006 Metal Hammer Golden God Award v kategorii 'Best British Band'
  • 2006 Kerrang! award v kategorii 'Best UK single' za singl 'Tears Don't Fall'

Moje nejoblíbenější písnička (mimochodem se chytla aj ve škole :D)


Kdyby to nešlo spustit tak je to Tears don´t fall :D
Adam Lambert: Buďte trpěliví s mou novou deskou

21. dubna 2011 v 15:14 | http://lambertsource.blog.cz/ |  Áďa lambert

Vypadá to, že spolupráce Adama Lamberta s hvězdou 90. let Nikki Costa nebude jen jednorázovou záležitostí. Potvrdil to na svém Twitteru, kde se včera mimo jiné rozpodovídal i o své druhé studiové desce: "Jsem velmi nadšený z mé nové desky. Prosím vás o trpělivost, protože na tuhle desku si vezmu trochu víc času, takže doufám, že výsledek bude blízko vašemu a mému očekávání."
V následujících dnech se očekává překonání hranice miliontého fanouška Adama Lamberta na sociální síti Twitter, což Lambertovi neuniklo: "Skoro milion fanoušků? Whoa, to je síla! Jsem poctěn, Glamberts!"
Kromě toho, že Adam Lambert ozdobil svůj profil na Twitteru novou profilovou fotkou, která je připojena k článku, také popřál svým fanouškům všechno nejlepší k tradičnímu židovskému svátku Pesach.


Do soboty uděláme pápá :D

21. dubna 2011 v 14:54 | Kájuš |  O mně
Ahojky děcka,
takže za 3 hodiny a 22 minut jedu do Budějk :) už se šíleně těším :D Bazén..možná kino :D ale stejňak bych chtěla spíš na bowling :D

Po dlouhé době se ozývám :D

20. dubna 2011 v 15:51 | Kájuš |  O mně
Ahojky,
tak ajk se máte? :D omlouvám se že sem opravdu nechodím ale nějak nemám co přidávat :D ani žádný nápady na povídky nejsou :D

Adele

8. dubna 2011 v 18:54 | Kájuš |  Vše možné
Znáte jí? Podle mě určitě ne...Ale přitom je jednička v hitparádách jak v Británii tak i v Americe.
Je jí teprve 22 Let a pochází z Londýna. Celým jménem se jmenuje Adele Laurie Blue Adkins. V roce 2007 převzala cenu BRIT Awards v kategorii Cena kritiků, která je udílená umělcům, kteří v té době ještě nevydali album. Debutová deska nazvaná 19 vyšla v lednu 2008 a dostala na se na první místo prodejního žebříčku ve Velké Británii. Její zatím nejnovější deska je opět nazvaná číslem - 21 . Do celého světa byla vypuštěna 21. ledna 2011 . Pořád nevíte? Tak se koukněte na video :)


Ryan Tedder: Adam Lambert je jeden z nejlepších zpěváků

8. dubna 2011 v 15:15 | http://lambertsource.blog.cz/ |  Áďa lambert


Americký zpěvák a autor několika celosvětových hitů, Ryan Tedder, byl ve svém posledním interview dotázán na spolupráci s Adamem Lambertem. Stejně jako na debutové desce For Your Entertainment, kde je Tedder autorem posledního singlu Sleepwalker, byl pozván i na druhou studiovou desku Adama Lamberta, která by měla vyjít letos na podzim.


I´m back :)

8. dubna 2011 v 15:02 | Kájuš |  Vše možné
Ahojky,
já říkala že to nebude nadlouho :D se znám :D Takže rozhodně jdu přidat první článek :D ale neslibuju že tu budu nějak často pomalu na ten comp není čas a když je tak tu sedí mamina..takžéé je to na houby :D
Fuj houby :D

Pozastavuju blog

2. dubna 2011 v 14:57 | Kájuš |  Vše možné
Ahojky,
omlouvám se že sem vůbec nechodím ale nemám čas ještě k tomu mě to nebaví ...ale je to jenom chvilkový :D takže se určitě tak do týdne vrátím :D
Prosím SBčká aby si mě nemazali :)
Byla bych za to moc ráda :) <3