Pro Verču :-*

6. března 2011 v 14:44 | Kájuš |  Povídky :)
Takže Verča chtěla aby tohle bylo o ní :D Pokusím se ale nevím jestli se ti to bude líbit :D

Adam :
Je 1:45 . Stále ležím v posteli a nemohu usnout. Přemýšlím nad tím co bude dělat Tommy až se dozví že jsem na holky.Že jsem si s ním jenom hrál. Stydím se za to,radši půjdu někam ven abych tolik nepřemýšlel nad Tommym. Chvíli mi trvalo než jsem se vykopal z peřin a vůbec došel do koupelny. sedl jsem si před zrdcadlo a začal se malovat. Otevřel jsem šuplík kde jsem měl šminky a co tam nebylo. Fotka s Tommym. Fotku jsem schoval pod postel a šel jsem zpět do koupelny.Konečně už jsem se začal malovat.Když už jsem byl namalovaný chybělo jenom oblečení a vlasy. Vzal jsem si své oblíbené tygrované kalhoty a první tričko které jsem našel. Vlasy jsem měl rychle udělané a vyrazil jsem.
Když jsem vyšel ven bylo venku ticho.Hvězdy nádherně zářili a měsíc s nimi. To by byla dobrá romantická procházka,pomyslel jsem si.
Procházel jsem se a na Apple street a uviděl jsem gay bar. vešel jsem a uviděl jsem tam jednu holčinu.Uvidivil jsem se a šel jsem za ní. Byla tak krásná ale pořád jsem nechápal do tu dělá. Když jsem k ní přišel cítil jsem její voňavku určitě to bya nová voňavka od Christiny Aguilery. ,,Co tu děláte? " zeptal jsem se, ,,Musím nafotit pár fotek do novin por homosexuály.Nechteme mi s fotkami pomoct? " Cítil jsem šimrání v bříšku,to znamená že se mi líbí..To už jsem naposledy cítil s Tommym...No nic,jsem najít pár lidí které by mohla vyfotit.
Po pár hodinách jsem vyšli z baru a ona se stále smála. Měla úžasný úsměv,zuby bílé jako krystal její oči se leskly jako hvězdy a ta vůně bylo moje droga. ,,Jak se jmenuješ? " ..Verča a ty? " ,,Adam" Chvíli si mě prohlížel a řekla ,,Te-ten Adam Lambert? " s udivením se mi podívala do očí. ,,Ano jsem,doufám že nebudeš jako ty fanynky " ,,neboj" řekla a objala mne.
,,Nechtěla bys ses kouknout ke mně do bytu? Mohla bys z toho udělat článek " Začervenala se a kývla roztomile hlavou.
Došli jsem ke mne domů. Začala se mne ptát na různé otázky jako třeba jestli mám přítele a jestli mám něco s Tommym...Nechápu proč se všude musí ptát na Tommyho...Už mne to docela rozčiluje.
Když se chtěla zeptat na další otázku přiblížil jsem se k ní,dal jí prst na pusu a políbil jí na krk. Začala něco koktat ,, pšššt " řekl jsem. Vzal jsem jí do náručí a položil ji jemně na postel. začal jsem jí líbat.Nebránila se a začala se přidávat. Svlékla mi tričko a já jí rozepl její krásnou modro-černou košili. vysvlékla se do spodního prádla a já jenom stáhl kalhoty. Naštěstí jsem dnes neměl své oblíbené boxerky s Homerem,takže jsem si potichu oddechl. Našel jsem ovladač od Wifi a pustil muziku. Lekla se. Já jsem nevěděl že si tu "někdo" pouštěl zorvna Rock radio. Já toho Monteho zabiju,se mi vždycky nějakým způsem vkrade do bytu... No nic radši jsem to vypl a pokračovali jsme. schovali jsem se pod deku a začalo to. Byla tak krásná,miloval jsem ji.
najendou někdo zaťukal a vešel. Byl to Tommy! Koukl se na mě a na Verču. Verča se radši schovala pod deku a nechtěla vykouknout. Tommy po mne začal řvát co jsem mu udělal že mne miluje. Verča vykoukla jedním okem aby viděla co se děje. KOukl jsem se na ní a na Tommyho. Byl jsem bezradný. Chtěl jsem mít oba ale nešlo to. Tommy s pláčem zabouchl dveře. ,,Tommy počkej! " bezradně jsem koukl na Verču. ,, Jen běž mě to nevadí ale mohl by sis vzít aspoň kalhoty. Já počkám "
Když jsem našel Tommyho na schodech před hotelem sedět s pláčem objal jsem ho. ,,Omlouvám se ti " řekl jsem smutným hlasem, ,, myslíš si že omluva stačí? Jak mi to chceš vysvětlit? Chceš být se mnou nebo s ní? " Postavil jsem se před něho ,, Chci mít vás oba,avím že to nejde musím si vybrat ale... " ,,Co ale? " Mlčel jsem a vzal ho nahoru.
přišli jsme a Verča se už oblékala.Zastavil jsem ji.
Povídali jsem si. Zatím se oba seznámili a já jsem šel nakoupit něco k pití a jídlu. Přišel jsem a vidím Tommyho na zemi jak si drží ruku.Verča byla rozrušená a nemohla ani promluvit,plakala. Rozeběhl jsem za Tommy ,, Co se stalo? " ,,byl tu nějaký chlápek,okradl nás.bránil jsem nás ale měl pistoli " Koukl jsem se na jeho ruku a byl postřelený! Zavolal jsem ihned záchranku a posedil jsem Tommyho. Zatím se k nám připlížila Verča.Měla roztrhané oblečení a rozmazaný make up. Asi vím co se stalo.
Když přijela záchranka tak naložili ihned Tommyho na nosítka a napíchli ho na kapačky. Verču si vzali na prohlídku. Dali jí deku a šli. Musel jsem jít s nimi,ale nejdřív jsem musel vzít Verče oblečení.
V nemocnici jsem byl celou noc.Tommyho si vzali na sál a Verču propustili. Čekaly jsem tam spolu aspoň dvě hodiny. Když k nám přišel doktor ihned jsem vstali a zeptali se co je s Tommym. Naštěstí byl v pořádku ale radši si ho nechají na pozorování.
Je přesně týden od toho incidentu u mě doma.Přestěhoval jsem se do jiného hotelu,Modrá Laguna. s Verčou teďkon spolu chodíme a naštěstí Tommymu to moc nevadí páč má taky nového přítele,Boba. Takže si všichni žijeme krásně.Doufám že s Verčou budem spolu dlouho.

P.S : Je to strašná kravina :D A omlouvám se za chyby :D Doufám že se ti to bude líbit :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verčáá Verčáá | 6. března 2011 v 17:43 | Reagovat

héj to je úchylné ale dobréé:D

2 BarunQa BarunQa | Web | 6. března 2011 v 18:02 | Reagovat

Mrtě...my prázky máme tento týden a vy?

3 BarunQa BarunQa | Web | 6. března 2011 v 18:24 | Reagovat

aha

4 A&B A&B | Web | 6. března 2011 v 18:25 | Reagovat

Ahoj nechtěla bys ses spřátelit? :-)

5 BarunQa BarunQa | Web | 7. března 2011 v 16:12 | Reagovat

Ahoj Affs máš u mě diplom za *BLESKOVKU*

6 A&B A&B | Web | 7. března 2011 v 16:26 | Reagovat

Už jsem si tě taky přidala do Affí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama