Pro Danču :)*

11. března 2011 v 14:20 | Kájuš |  Povídky :)
Byl krásný den a Adam s jeho Gamfamily se připravovali na novou tour po Evropě. Letadlo jim letělo v 14:30 a Adam se jako vždy připravoval na poslední chvíli.
Bylo 12:40 a on stále nebyl připravený.Byl nenamalovaný,neoblečený měl na sobě jenom svoje boxerky pro štěstí. Když se kouknul na hodiny zlekl se a běžel do koupelny si dát sprchu a připravit se na odlet. Sprcha mu vždy pomáhala před odletem. Kdyby si nedal sprchu byl by ve stresu a v panice.
Osprchoval se,oblékl se a vyšel. Kupodivu byl před barákem jako první. Koukl se na hodinky ,,Sakra,vždyť oni mi ujeli " .Bežel jak splašený a scháněl rychle taxi. žádné mu nezastavilo a tak běžel dál. Ještě štěstí že měl tak dobrou kondičku jinka by to nestihl.
Když doběhl na letiště bylo 14:15 . Rozhlédl se a uviděl Tommyho jak mu mává. Nahodil vražedný pohled šel za nimi. ,,Kde jsi byl? " čekali jsem na tebe " ,, V kolik jste jeli? " ,,asi před deseti minutama jsme vyjeli z baráku " ,,Cože děláš si prdel? " Adam byl rozčílený. Tommy se otočil a šel k východu 27 tedy do východu kde bylo jejich letadlo do Evropy. Adam si vzal věci a rychle šel k východu. Najednou ucítil že do někoho strčil. Dívka spadla na zem a nemohla vstát protože se jí rozbil podpatek. Pomohl ji vstát ,,Moc se omlouvám " ,,To je v pohodě " odpověděla. Koukla se na něho a zeptala se ,, Jdete k východu 27? " ,,Ano " ,, Nemohl bys mě tam dovést? " Mám pocit že jsem si zvrtla kotník " Vzal ji za rameno a šli.
Došli k východu 27 a museli projít kontrolou.Vše bylo v pořádku a dovedl ji na místo v letadle. Adam byl vzácný host, tak byl v 1. třídě tedy v té nejluxusnější části letadla a ta zatím neznámá dívka jménem Daniela seděla v 2.třídě tedy v té horší části.
Po půl hodince k ní přišla letuška ,,Prosím,mohla byste si přesednout ? " ,,Ano,ale tohle jé místo .Podívejte na le.. " ani nedořekla větu a letuška na ní hodila zlý pohled. Tak tedy vstala a obešla letušku jako kdyby z ní měla strach. Letuška šla za ní a říkala kudy má jít.
Když ji dovedla na místo,otevřela ústa a najednou uviděla Adama s jeho partou. Sedla si k nim a zašeptala mu ,, Ty holky nenecháš jen tak být co? " Zavrtěl hlavou.
Po chvíli si objednala šampaňské s jahodama ( mmm mňam :DD ) , seznámili se,kecali a smáli se. Po chvíli šel Adam na záchod . Danča neváhala,vstala a šla za ním.Otevřela vdeře od záchoda vlítla dovnitř. Adam se lekl co se děje a začal si rychle zapínat kalhoty. Přimáčkla se k němu,políbila ho a koukla mu hluboce do očí. Podíval se na ni a opětovně ji začal líbat. Začali si vzájemně sundavat oblečení. Hladil ji po jejích dlouhých vlasech. Byl na ni něžný. Naž an to vlítly,tak si uvědomili že nezamkli. Bylo tam sice málo místa ale jim to rozhodně nevadilo.
Byla to dlouhá doba co byli pryč a Tommy se začal strachovat. Šel se po nich podívat kde by mohli být. Když došel ke záchodkům slyšel divné zvuky. Přitiskl ucho ke dveříma začal otevírat dveře. Nešlo to. Začal řvát kdo tam a byl velmi naštvaný. Přiběhla letuška a začala se ho ptát co se děje. Zkoušela taky otevřít dveře a nic. ,, Asi jsou zaražené " povídá. Tommy raději odešel a letuška ho doprovázela.
Když už dkončili to co před tím dělali , tak Adam vykoukl aby je nikdo nevyděl. Vyšel a zrovna vedle něho stál Tommy. měl takový naštvaný a zároveň drzý pohled a poklepával nohou. Adam ihned Domču strčil zpět na záchod. Začervenal se a pousmál. Tommy se mu vyhnul aby mohl jít na záchod. Adam ho nepustil ,, Co se to s tebou do háje děje? " ,,Níííc " odpověděl. Domču ihned npadlo že by mohla jakože spláchnout a udělat že byla na Wc. ,,On tam někdo? " ,,A-A-Ano " . Domča vyšla ,, Děkuju Adame,žes ty dveře podržel nerada bych aby mě někdo vyděl se s kvrnou od vína na tričku " Tommy se jen tak nevěřícně podíval na DOmču a šel na wc.
ty dvě hrdličky se chytli za ruce dali si hubana a šly ke svým sedadlům. Nakonec spolu byli docela dlouho :)
Na GNT měl Adam jednoho človíčka navíc : Domču :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Danielle Danielle | 11. března 2011 v 14:28 | Reagovat

Jéééééééééé! Náhodou je to úžasný! Hodně dobrý :D ach ta pocta...♥ mmm :DDD

2 Adommyloverka Adommyloverka | Web | 12. března 2011 v 18:20 | Reagovat

Děkuju moc si toho vážím :)

3 A&B A&B | Web | 13. března 2011 v 15:29 | Reagovat

tak to je hodně dobrý :) :) :D

4 BarunQa BarunQa | Web | 15. března 2011 v 19:58 | Reagovat

Škoda že jsi nepřišla na moji párty :/...a jinak to je dobrá povídka :)

5 BarunQa BarunQa | Web | 18. března 2011 v 19:36 | Reagovat

Zdravím...Máš svůj oblíbený horor?Nyní se můžeš u mě na blogu přihlásit do SONHOROR poděl se s náma s tvím oblíbeným hororem...P.s Beru neomezenej počet lidí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama