Aféra jménem Sauli

5. března 2011 v 16:21 | Kájuš |  Povídky :)
Adam se porozhlédl po prázdném jevišti.Nikdo tam nebyl jenom on,bylo ticho a svítil jeden jediný reflektor. Rozmýšlel,jestli si má vybrat spíše Tommyho nebo Sauliho. Cítil že bude lepší si vybrat Sauliho ale stejňak ho to táhlo k Tommymu. S ním strávil více pěkných chvilek zatímco se Saulim jenom postelové hrátky. S Tommym se cítil v bezpečí a cítil že ho má někdo opravdu rád. Najednou uslyšel kroky po pódiu. Poohlídl se a stál tam Tommy.Byl uplakaný a Adam ho ihned šel utěšit. ,,Co se stalo? " ,,Nic... Jsem jenom smutný že už tě nikdy neuvidím " Adam se na něj šokovaně koukl a Tommy začal opět brečet. Oční tužka byla rozmazaná pod očima,která vipadala jako kdyby to byl moncl. Objali se. ,,Jakto že už se nikdy neuvidíme? " Tommy mlčel a po chvíli řekl ,, Musím se odstěhovat,kvůli jiné kapele " ,,Ja-Jakto? ty odcházíš?! Proč si nic neřekl? " řekl Adam s vystrašeným hlasem. Vzal Tommyho za ruku a odešli z pódia.
Bylo okolo jedné noci a ti dva se procházeli po Los Angeles. Adam uviděl otevřený bar.Pozval Tommyho na sklenku a vešli. Sedli si k baru a objednali si martini. Popíjeli a povídali si. Adam šel po chvíli na záchod,když zašel Tommy se zvedl a šel za ním. Přišel k němu,dal mu ruku na krk a políbil ho. Adam se přitiskl jak klíště a chytl ho za jeho blonďaté vlasy. Tommy zasténal. zalezli do kabinky aby měli více soukromý ( :D ) . Začali si svlékat košile a nakonec došlo i ke kalhotám. Tommy pomalu začal slézat po Adomovi hrudi dolů. Adam cítil jak ho jemně ale příjemně šimrá po bříšku. Tommy dál sklouzával k jeho dolním partiím. Stáhl boxerky s Homerem Simpsonem a Adam ucítil ten příjemný pocit. Zasténal. Po chvíli dokončili to co předtím začali. Oblékli se a vyšli ze záchodků a měli ruku v ruce. Ostatní se na ně dívali se zvláštními výrazy. Oni dva se opět posadili k baru a objednali si něco tvrdšího. Tommy se na Adama podíval a řekl ,, Víš ty co? Nikam nejedu! Přece tě tu nenechám samotného a obzvlášť vůbec se mi nechce opouštět GlamFamily! :) " Adam ho s radostným výkřikem objal. Ale najednou si uvědomil že tu je menší problém...Sauli... Uvědomil si že k němu vůbec nic necítí a už se s ním dál setkávat nebude! Přeci jenom je z daleka a musel by utrácet za cesty letadlem. Za to Tommyho má hnedka vedle sebe :) Tommy vstal a zašeptal Adamovi do ucha jestli nechce jít k němu. Adam přikývl a vyplázl z ničeho nic jazyk jako pes. Zaplatili a šli.
Když došli k Tommymu tak se Adam shrozil jaký tam je bordel. Aspoň že ta postel byla čistá ale všude po zemi se válely krabičky od cigaret,oblečení a šminky. Adam si sundal boty a opatrně šel k posteli.Zatím co Tommy prostě nohou odsunoval všelijaký bordel nohou a udělal tím cestičku. Oba dva se připravili do postele a chtěli jít na věc. ale než přišel Tommy ze záchoda Adam usnul. Tommy se ho snažl probudit ale on spal tak sladce a tak tvrdě že ho radši nechal být.
Když se Adam ráno vzbudil,tak první co uviděl bylo jak Tommy má v hubě cigáro a nese mu snídani. Adam neměl rád te kouř z cigaret ale i tak mu dal pusu. Tommy si k němu lehnul a koukal na něj. Adam viděl že má hlad a nechápal proč si neodnesl taky jídlo. Koukl na něj a dal mu kousek ze své snídaně. Tommy byl rád že myslí i na něj. Když se Adam oblékl ta mu dal Tommy pusu na rozloučenou.

P.S : Omlouvám se jestli se vám to zdá divný...Mě se to takhle uchylný libí :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dadushka Dadushka | Web | 6. března 2011 v 0:20 | Reagovat

Úchylné? To určite nie :D  :D
Je to úplne v pohode 8-)
A ešte k tomu pekné to bolo :)

Ale obávam sa, že ak by sa niekedy k Adamovi dostali tie boxerky s Homerom Simpsonom, tak by ti ublížil :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama