Březen 2011

Kecy :D

21. března 2011 v 15:52 | Kájuš |  Deník
Ahojky lidi,
omlouvám se ale tenhle víkend jsem vůbec nestíhala psát povídku :/ Takže bude opravdu nejpozději do středy! slibuju :) za chvíli se na ní vrhnu :) :D
Jinak jak jste se měli? :D Já vcelku v pohodě...až na to že jsem dneska měla odpoledky... :D Toho nejhoršího učitele..dědka jednoho :D Dvě hodiny jak zařezaná v lavici¨..jakože to mě nebaví :D
tak já se jdu na tu povídku vrhnoutAdam Lambert - If i had you pozpátku

18. března 2011 v 20:23 | Kájuš |  Áďa lambert

Mě se to zdá jak z jiné dimenze :DD ale jinak je to super :D

P.S : v povídkách budu pokračovat někdy tenhle víkend možná to bude až v pondělí :)

Pro Danču :)*

11. března 2011 v 14:20 | Kájuš |  Povídky :)
Byl krásný den a Adam s jeho Gamfamily se připravovali na novou tour po Evropě. Letadlo jim letělo v 14:30 a Adam se jako vždy připravoval na poslední chvíli.
Bylo 12:40 a on stále nebyl připravený.Byl nenamalovaný,neoblečený měl na sobě jenom svoje boxerky pro štěstí. Když se kouknul na hodiny zlekl se a běžel do koupelny si dát sprchu a připravit se na odlet. Sprcha mu vždy pomáhala před odletem. Kdyby si nedal sprchu byl by ve stresu a v panice.
Osprchoval se,oblékl se a vyšel. Kupodivu byl před barákem jako první. Koukl se na hodinky ,,Sakra,vždyť oni mi ujeli " .Bežel jak splašený a scháněl rychle taxi. žádné mu nezastavilo a tak běžel dál. Ještě štěstí že měl tak dobrou kondičku jinka by to nestihl.
Když doběhl na letiště bylo 14:15 . Rozhlédl se a uviděl Tommyho jak mu mává. Nahodil vražedný pohled šel za nimi. ,,Kde jsi byl? " čekali jsem na tebe " ,, V kolik jste jeli? " ,,asi před deseti minutama jsme vyjeli z baráku " ,,Cože děláš si prdel? " Adam byl rozčílený. Tommy se otočil a šel k východu 27 tedy do východu kde bylo jejich letadlo do Evropy. Adam si vzal věci a rychle šel k východu. Najednou ucítil že do někoho strčil. Dívka spadla na zem a nemohla vstát protože se jí rozbil podpatek. Pomohl ji vstát ,,Moc se omlouvám " ,,To je v pohodě " odpověděla. Koukla se na něho a zeptala se ,, Jdete k východu 27? " ,,Ano " ,, Nemohl bys mě tam dovést? " Mám pocit že jsem si zvrtla kotník " Vzal ji za rameno a šli.
Došli k východu 27 a museli projít kontrolou.Vše bylo v pořádku a dovedl ji na místo v letadle. Adam byl vzácný host, tak byl v 1. třídě tedy v té nejluxusnější části letadla a ta zatím neznámá dívka jménem Daniela seděla v 2.třídě tedy v té horší části.
Po půl hodince k ní přišla letuška ,,Prosím,mohla byste si přesednout ? " ,,Ano,ale tohle jé místo .Podívejte na le.. " ani nedořekla větu a letuška na ní hodila zlý pohled. Tak tedy vstala a obešla letušku jako kdyby z ní měla strach. Letuška šla za ní a říkala kudy má jít.
Když ji dovedla na místo,otevřela ústa a najednou uviděla Adama s jeho partou. Sedla si k nim a zašeptala mu ,, Ty holky nenecháš jen tak být co? " Zavrtěl hlavou.
Po chvíli si objednala šampaňské s jahodama ( mmm mňam :DD ) , seznámili se,kecali a smáli se. Po chvíli šel Adam na záchod . Danča neváhala,vstala a šla za ním.Otevřela vdeře od záchoda vlítla dovnitř. Adam se lekl co se děje a začal si rychle zapínat kalhoty. Přimáčkla se k němu,políbila ho a koukla mu hluboce do očí. Podíval se na ni a opětovně ji začal líbat. Začali si vzájemně sundavat oblečení. Hladil ji po jejích dlouhých vlasech. Byl na ni něžný. Naž an to vlítly,tak si uvědomili že nezamkli. Bylo tam sice málo místa ale jim to rozhodně nevadilo.
Byla to dlouhá doba co byli pryč a Tommy se začal strachovat. Šel se po nich podívat kde by mohli být. Když došel ke záchodkům slyšel divné zvuky. Přitiskl ucho ke dveříma začal otevírat dveře. Nešlo to. Začal řvát kdo tam a byl velmi naštvaný. Přiběhla letuška a začala se ho ptát co se děje. Zkoušela taky otevřít dveře a nic. ,, Asi jsou zaražené " povídá. Tommy raději odešel a letuška ho doprovázela.
Když už dkončili to co před tím dělali , tak Adam vykoukl aby je nikdo nevyděl. Vyšel a zrovna vedle něho stál Tommy. měl takový naštvaný a zároveň drzý pohled a poklepával nohou. Adam ihned Domču strčil zpět na záchod. Začervenal se a pousmál. Tommy se mu vyhnul aby mohl jít na záchod. Adam ho nepustil ,, Co se to s tebou do háje děje? " ,,Níííc " odpověděl. Domču ihned npadlo že by mohla jakože spláchnout a udělat že byla na Wc. ,,On tam někdo? " ,,A-A-Ano " . Domča vyšla ,, Děkuju Adame,žes ty dveře podržel nerada bych aby mě někdo vyděl se s kvrnou od vína na tričku " Tommy se jen tak nevěřícně podíval na DOmču a šel na wc.
ty dvě hrdličky se chytli za ruce dali si hubana a šly ke svým sedadlům. Nakonec spolu byli docela dlouho :)
Na GNT měl Adam jednoho človíčka navíc : Domču :)A jsem v háji :DDDD

9. března 2011 v 18:34 | Kájuš |  Áďa lambert

uchylné jak pro mě stovřené :DD

Pro Verču :-*

6. března 2011 v 14:44 | Kájuš |  Povídky :)
Takže Verča chtěla aby tohle bylo o ní :D Pokusím se ale nevím jestli se ti to bude líbit :D

Adam :
Je 1:45 . Stále ležím v posteli a nemohu usnout. Přemýšlím nad tím co bude dělat Tommy až se dozví že jsem na holky.Že jsem si s ním jenom hrál. Stydím se za to,radši půjdu někam ven abych tolik nepřemýšlel nad Tommym. Chvíli mi trvalo než jsem se vykopal z peřin a vůbec došel do koupelny. sedl jsem si před zrdcadlo a začal se malovat. Otevřel jsem šuplík kde jsem měl šminky a co tam nebylo. Fotka s Tommym. Fotku jsem schoval pod postel a šel jsem zpět do koupelny.Konečně už jsem se začal malovat.Když už jsem byl namalovaný chybělo jenom oblečení a vlasy. Vzal jsem si své oblíbené tygrované kalhoty a první tričko které jsem našel. Vlasy jsem měl rychle udělané a vyrazil jsem.
Když jsem vyšel ven bylo venku ticho.Hvězdy nádherně zářili a měsíc s nimi. To by byla dobrá romantická procházka,pomyslel jsem si.
Procházel jsem se a na Apple street a uviděl jsem gay bar. vešel jsem a uviděl jsem tam jednu holčinu.Uvidivil jsem se a šel jsem za ní. Byla tak krásná ale pořád jsem nechápal do tu dělá. Když jsem k ní přišel cítil jsem její voňavku určitě to bya nová voňavka od Christiny Aguilery. ,,Co tu děláte? " zeptal jsem se, ,,Musím nafotit pár fotek do novin por homosexuály.Nechteme mi s fotkami pomoct? " Cítil jsem šimrání v bříšku,to znamená že se mi líbí..To už jsem naposledy cítil s Tommym...No nic,jsem najít pár lidí které by mohla vyfotit.
Po pár hodinách jsem vyšli z baru a ona se stále smála. Měla úžasný úsměv,zuby bílé jako krystal její oči se leskly jako hvězdy a ta vůně bylo moje droga. ,,Jak se jmenuješ? " ..Verča a ty? " ,,Adam" Chvíli si mě prohlížel a řekla ,,Te-ten Adam Lambert? " s udivením se mi podívala do očí. ,,Ano jsem,doufám že nebudeš jako ty fanynky " ,,neboj" řekla a objala mne.
,,Nechtěla bys ses kouknout ke mně do bytu? Mohla bys z toho udělat článek " Začervenala se a kývla roztomile hlavou.
Došli jsem ke mne domů. Začala se mne ptát na různé otázky jako třeba jestli mám přítele a jestli mám něco s Tommym...Nechápu proč se všude musí ptát na Tommyho...Už mne to docela rozčiluje.
Když se chtěla zeptat na další otázku přiblížil jsem se k ní,dal jí prst na pusu a políbil jí na krk. Začala něco koktat ,, pšššt " řekl jsem. Vzal jsem jí do náručí a položil ji jemně na postel. začal jsem jí líbat.Nebránila se a začala se přidávat. Svlékla mi tričko a já jí rozepl její krásnou modro-černou košili. vysvlékla se do spodního prádla a já jenom stáhl kalhoty. Naštěstí jsem dnes neměl své oblíbené boxerky s Homerem,takže jsem si potichu oddechl. Našel jsem ovladač od Wifi a pustil muziku. Lekla se. Já jsem nevěděl že si tu "někdo" pouštěl zorvna Rock radio. Já toho Monteho zabiju,se mi vždycky nějakým způsem vkrade do bytu... No nic radši jsem to vypl a pokračovali jsme. schovali jsem se pod deku a začalo to. Byla tak krásná,miloval jsem ji.
najendou někdo zaťukal a vešel. Byl to Tommy! Koukl se na mě a na Verču. Verča se radši schovala pod deku a nechtěla vykouknout. Tommy po mne začal řvát co jsem mu udělal že mne miluje. Verča vykoukla jedním okem aby viděla co se děje. KOukl jsem se na ní a na Tommyho. Byl jsem bezradný. Chtěl jsem mít oba ale nešlo to. Tommy s pláčem zabouchl dveře. ,,Tommy počkej! " bezradně jsem koukl na Verču. ,, Jen běž mě to nevadí ale mohl by sis vzít aspoň kalhoty. Já počkám "
Když jsem našel Tommyho na schodech před hotelem sedět s pláčem objal jsem ho. ,,Omlouvám se ti " řekl jsem smutným hlasem, ,, myslíš si že omluva stačí? Jak mi to chceš vysvětlit? Chceš být se mnou nebo s ní? " Postavil jsem se před něho ,, Chci mít vás oba,avím že to nejde musím si vybrat ale... " ,,Co ale? " Mlčel jsem a vzal ho nahoru.
přišli jsme a Verča se už oblékala.Zastavil jsem ji.
Povídali jsem si. Zatím se oba seznámili a já jsem šel nakoupit něco k pití a jídlu. Přišel jsem a vidím Tommyho na zemi jak si drží ruku.Verča byla rozrušená a nemohla ani promluvit,plakala. Rozeběhl jsem za Tommy ,, Co se stalo? " ,,byl tu nějaký chlápek,okradl nás.bránil jsem nás ale měl pistoli " Koukl jsem se na jeho ruku a byl postřelený! Zavolal jsem ihned záchranku a posedil jsem Tommyho. Zatím se k nám připlížila Verča.Měla roztrhané oblečení a rozmazaný make up. Asi vím co se stalo.
Když přijela záchranka tak naložili ihned Tommyho na nosítka a napíchli ho na kapačky. Verču si vzali na prohlídku. Dali jí deku a šli. Musel jsem jít s nimi,ale nejdřív jsem musel vzít Verče oblečení.
V nemocnici jsem byl celou noc.Tommyho si vzali na sál a Verču propustili. Čekaly jsem tam spolu aspoň dvě hodiny. Když k nám přišel doktor ihned jsem vstali a zeptali se co je s Tommym. Naštěstí byl v pořádku ale radši si ho nechají na pozorování.
Je přesně týden od toho incidentu u mě doma.Přestěhoval jsem se do jiného hotelu,Modrá Laguna. s Verčou teďkon spolu chodíme a naštěstí Tommymu to moc nevadí páč má taky nového přítele,Boba. Takže si všichni žijeme krásně.Doufám že s Verčou budem spolu dlouho.

P.S : Je to strašná kravina :D A omlouvám se za chyby :D Doufám že se ti to bude líbit :)

Dlouhá noc a Hádka

6. března 2011 v 0:45 | Ady |  Povídky :)
Tommy ležel u sebe v postely jen táák nebo ted už mohl nedivil se Adomy když se šklebil jaký tu má bordel takze velký úklid lítal z vysavačem jako střela a z prachovkou sem a tam uklid mu trval dvě hodiny.Cose týče cigaret tommy se drži už dlouho nekouři cigaty (to dole možna kdo vi)potichu hrála hifina podle melodie to byl 'Slepwaler'pobrukoval si do rytmu skoro se smtívalo takze tommy vypadal v postely jako přízrak měl rožnutou lávovou lampu:)'Have you lost your way?
Livin' in the shadow of the messes that you made'Tak hral tommyho mobil'Cose děje monte?¨Kdesi bloncko pojd snáma na večeři coty nato pár pivek a nějaky ti prasárničky coty nato.Tommy protočil panenky nahoru dolu'Takže krasný osloveni a ja fakt mám v plánu něco na večer takže někdy jindy:)Jak myslis kdybi sis to rozmyslel jsme u Blue Roses měj se¨Jo možná uvidim se bavte.Tommy položil telefon a seskočil z postele a miřil do sprchy tepla voda bylo opravdu ono co potřeboval zabalený v sytě červeném ručniku šel do kuchyně udělat si něco k jídlu rozhodl se pro toust z kuřecími plátky a banánový džus.V klidu vše snědl a jako posunuti v čase se na hodinach ukazalo 22.0o dnes měl v plánu jit dřív spát jako vždy sunadal tommy boxerky a sve nahé tělo uložil do postele a v ušich mu hrala tiše Mp3,Noc v
Los Angeles byla taková akorát zdali přijížděl černý mustang G,a zastavil na ulici Holden apple z auta vystoupil Adam a rychlím krokem mířil ke zvonkum ¨¨Kde tě mám lásko tady¨zašeptal a zvonil na cedulku Ratllif.Tommmy vystřelil do sedu se slovy '¨Adame? sakra kdo jsem zase leze užasný 22.20 'natáhl bílý župan a šoural se chodbou k telefonu otevříít a čekal jenom u dveří.Adam bral schody snad po dvou když uviděl tommyho ve dveřich nadechl se ¨Tommy lasko já jsem tě vzbudil vid?nasadil rozkošný usměv¨Tommy stál jako opařený ve dveřích a srdce až v krku jakou měl radot že zaním přisel dlouho mlčel¨Ne ne teda jenom sem si lehnoul sem vytuhnul pojd dál.Uhnul mu ze dveří a za dveřmi se strhnula obrovská líbačka a stény adam vzlal tommyho do naručí a odnesl do postele rozvázal mu župan a vydechl když zjistil jak je krásny tommy mělkce dýchal strhnul adomovy triko a kalhoty líbal ho hladil'Ady' líbal ho na břichu krku všude kde mohl ve tmě mu svitily očka vzrušením a touze tak dlouho čekal a tedka ho má citího kazdý obratel křivku hebkost.Adam ho stáhl na sebe a jemně ho kousal do ušního lalučku do brady rtu krásně mu vzdychal do ucha adam sjel dolu k břísku kde měl tommy nezvyklou věc pearsing v břišku a tommyho to hodne táhalo a žhavilo když ho adam tam líbal oba se kroutily jako kdybi tančily salsu.Tommy sundal adamovy boxerky se bilým lemovanim,adam vzdychl a dál se věnoval andělskému tělu¨Tommy kocourku něco ti ukažu mooc seti to bude líbit¨Zašeptal Adam tommymu a tense laskyplně usmál ¨coto bude zlatko.Adam otočil tommyho na bok lehl si za něj zvedl mu nohu svojí vsnul na jeho nohu přitiskl se a tommymu zašeptal do ouška¨Tak myslel si žeto jde jenom ze zadu lasko ale i z boku to jde¨Adam pomalu vnikl do tommyho a spojily se v jedno tělo a jednu duši.Tommy věděl žeto Adomovy jednou nestči ale tohle bylo fajn mooc fajn.Milovali se zhruba tak 3 hodiny s přestavkama a pak tommy adamovy usnul v naručii.V 8:00 se adam tiše vzbudil a začal se oblékat a malovat tommy se probral¨Ady co co jeto kam jdes?¨zmateně se na nej podíval zamotany v bílé dece¨Hej tommy jde oto že ja musííím už jit bylo to fajn ale ja jdu'Adam se něj podíval a polibil ho na rty.´Aha fajn a tedka jako jdes tosi přijdes užít a vypadneš zpátky za Saulím že kdy muto do háje řekneš co!Tommy se hoodně zlobil a plus semu v pulce věty zlomil hlas¨¨Lasko nezlob se ja muto řeknu važne jo opravdu jo vydrž pujdem spolu ven dnes'Adam otevřel dveře a odesel tommy se rozbrečel v křesle ¨Sakra to bolíí jaho potřebuju moooc ale budu bojovat'Převlíkl se a vyšel ven se projíít.

Aféra jménem Sauli

5. března 2011 v 16:21 | Kájuš |  Povídky :)
Adam se porozhlédl po prázdném jevišti.Nikdo tam nebyl jenom on,bylo ticho a svítil jeden jediný reflektor. Rozmýšlel,jestli si má vybrat spíše Tommyho nebo Sauliho. Cítil že bude lepší si vybrat Sauliho ale stejňak ho to táhlo k Tommymu. S ním strávil více pěkných chvilek zatímco se Saulim jenom postelové hrátky. S Tommym se cítil v bezpečí a cítil že ho má někdo opravdu rád. Najednou uslyšel kroky po pódiu. Poohlídl se a stál tam Tommy.Byl uplakaný a Adam ho ihned šel utěšit. ,,Co se stalo? " ,,Nic... Jsem jenom smutný že už tě nikdy neuvidím " Adam se na něj šokovaně koukl a Tommy začal opět brečet. Oční tužka byla rozmazaná pod očima,která vipadala jako kdyby to byl moncl. Objali se. ,,Jakto že už se nikdy neuvidíme? " Tommy mlčel a po chvíli řekl ,, Musím se odstěhovat,kvůli jiné kapele " ,,Ja-Jakto? ty odcházíš?! Proč si nic neřekl? " řekl Adam s vystrašeným hlasem. Vzal Tommyho za ruku a odešli z pódia.
Bylo okolo jedné noci a ti dva se procházeli po Los Angeles. Adam uviděl otevřený bar.Pozval Tommyho na sklenku a vešli. Sedli si k baru a objednali si martini. Popíjeli a povídali si. Adam šel po chvíli na záchod,když zašel Tommy se zvedl a šel za ním. Přišel k němu,dal mu ruku na krk a políbil ho. Adam se přitiskl jak klíště a chytl ho za jeho blonďaté vlasy. Tommy zasténal. zalezli do kabinky aby měli více soukromý ( :D ) . Začali si svlékat košile a nakonec došlo i ke kalhotám. Tommy pomalu začal slézat po Adomovi hrudi dolů. Adam cítil jak ho jemně ale příjemně šimrá po bříšku. Tommy dál sklouzával k jeho dolním partiím. Stáhl boxerky s Homerem Simpsonem a Adam ucítil ten příjemný pocit. Zasténal. Po chvíli dokončili to co předtím začali. Oblékli se a vyšli ze záchodků a měli ruku v ruce. Ostatní se na ně dívali se zvláštními výrazy. Oni dva se opět posadili k baru a objednali si něco tvrdšího. Tommy se na Adama podíval a řekl ,, Víš ty co? Nikam nejedu! Přece tě tu nenechám samotného a obzvlášť vůbec se mi nechce opouštět GlamFamily! :) " Adam ho s radostným výkřikem objal. Ale najednou si uvědomil že tu je menší problém...Sauli... Uvědomil si že k němu vůbec nic necítí a už se s ním dál setkávat nebude! Přeci jenom je z daleka a musel by utrácet za cesty letadlem. Za to Tommyho má hnedka vedle sebe :) Tommy vstal a zašeptal Adamovi do ucha jestli nechce jít k němu. Adam přikývl a vyplázl z ničeho nic jazyk jako pes. Zaplatili a šli.
Když došli k Tommymu tak se Adam shrozil jaký tam je bordel. Aspoň že ta postel byla čistá ale všude po zemi se válely krabičky od cigaret,oblečení a šminky. Adam si sundal boty a opatrně šel k posteli.Zatím co Tommy prostě nohou odsunoval všelijaký bordel nohou a udělal tím cestičku. Oba dva se připravili do postele a chtěli jít na věc. ale než přišel Tommy ze záchoda Adam usnul. Tommy se ho snažl probudit ale on spal tak sladce a tak tvrdě že ho radši nechal být.
Když se Adam ráno vzbudil,tak první co uviděl bylo jak Tommy má v hubě cigáro a nese mu snídani. Adam neměl rád te kouř z cigaret ale i tak mu dal pusu. Tommy si k němu lehnul a koukal na něj. Adam viděl že má hlad a nechápal proč si neodnesl taky jídlo. Koukl na něj a dal mu kousek ze své snídaně. Tommy byl rád že myslí i na něj. Když se Adam oblékl ta mu dal Tommy pusu na rozloučenou.

P.S : Omlouvám se jestli se vám to zdá divný...Mě se to takhle uchylný libí :D

Chystáni na GlamnationTour

5. března 2011 v 12:27 | Ady |  Povídky :)
Takže mám pomocnici s Adommy povídkama :) zrovna včera když mě moje Mamina nechtěla pustit na pc tak Ady vymyslela toto :)

Adam:
Věděl jsem dost dobře že za dva dny vyrazím na mega tour těším se až se svojí Glamfamily vyraziim proto sem taky všem napsal esemes aby přišli do zkušebky kvuli tomu aby sme zkontrovali všechy zbalené věci a coje potřeba ještě zabalit.¨Sakra do háje¨přisli mi hned čtyři esemes že příjdou takže sem měl jistotu žese na ně mužu spolehnout neberu je jenom jako lidi ze kterýma pracuju a i jako přátele.Než dojdou pujdu si pro kávu do automatu vyšel jsem na chodbu hodil pár dolaru do automatu zmáčkl expreso jako vždy to zaskřípalo¨toje ale zase užasný¨postavil sem se dál od te obludy opravdu nemám zajem o kávový obklad to bylo jednou a stačilo:)Vyjel kelímek a já se vracel do zasedačky sedl si do křesla a pustil rádio hrali Pink takže sem se zaposlouchal do pisne a nevnímal čas.¨Sakra tak napřed napíšeš a tedka tu chrn효
Zavolal na mě monty a pleštil sebou do křesla vedle mě¨Trdlo ja nespím jen je ta novinka od pink dobrá jinak ahoj¨Obejmul sem monteho a kecali sme jen tak o všem možném pak sme oba zpozorněli slyšeli sme cinkání paliček a bylo nám jasne kdo zrovna přichazí¨No Longineu by nemohl bejt zloděj byl by mooc slyšet a hned byho chytli:)'podotkl jsem a zhoupl se v křesle¨To stebou souhlasim by byl hned v basse'zasmál se Monte¨Čauky vy dva zase melete vidte?:)´´jo melem tebe mouku urcite ne sem se shodl z montem žeby si nemohl bejt zloděj:)Málem sem se utopil v kave jak sem smál¨Longineu se začal smáát taky¨ja bych byl zvonivý zloděj'a sedl si vedle nas a dál sme kecali čekalo se jenom na našeho bassáka a natoho se těšíím nejvíc ani nevíím důvod za malu chvilku se znova otevřeli a stál tam Tommy jako anděl:)¨¨Hurááá už konečně si přisel to byla doba koukej jak sem šedivej¨Řekl mu Monte se smíchem a tím strhl i mě a
Longineu sebou.¨Mi umřelo blbý auto tak sem si zavolal taxika¨ usmál se a koukl na mě a mě se rozbušilo srdce.Vstal jsem a šel kněmu a obejmul sem ho mírně sebou cukl na tohle by měl béjt zvyklí přece to dělám i na place ale příjmulmoje obejmuti vážně krásně voněl.¨Tyse ale más tommy mi takové přivítaní nedostali¨urazily se na oko Monte a Longineu pustil sem tommyho a obejmul oba ¨spokojeni?Oba se usmali znamelo to že už jo.Ve čtverku sme se přesunuli do skladu balit dalši věci¨útok na věci vařečku a pokličku a jdem do boje¨Zvolal monte¨To bude tvrdy boj mě bohatě stači moje paličky¨Oznamil Longineu ¨ A mě sakra mikrofon¨přidal sem se knim z úsměvem.


Tommy:
Paráda bejt zase sněma jeto užasná banda lidi kterou mám rád adam mě ale překvapil gestem že mě obejmul a nenápadně mě vzal za ruku i v soukromém životě přece na place jeto jenom hra nebo snad ne?Adam je zatím pro mě hádanka něco jako rubikova kostka.Když sme ve čtverku bavily jak zautočime na věci musel sem se usmát¨A já vezmu bass kytaru sakra to bude velký boj¨začali sme se znova smát a vlezli sme do skladu a zjistili že tu jsou jen maličkosti na zabalení bude nám to trvat zhruba hodinu max dvě.¨Můžem začit at tu nejsme do velikonoc¨Úsmál se adama já zase mohl oči na něm nechat protože to byl po čertech hezkej chlap já si vzal na starost hlavně kostými protože taky nestali pár dolaru Monte Longineu prohlásily že společně zautočí na nástroje to bude ale rachot kdyz seti dva daji do hromady:)ale zase umi máknout.Já se rozhodl že pujdu konečně naty kostýmí¨Do háje¨Adam stál zamnou a já vdechoval jeho parfém¨Potřebuješ něco?ale neotocil sem se protože bych se utopil v jeho modrošedých oči¨Jelikož jetu jen pár věci pomůžu tobě tommy z kostými¨Úsmál se a objemul mě jednou rukou kolem krku¨Fajn jak chceš mě jeto jedno¨ kousl sem ho malínko do prstu tichounce zavrněl¨Jejda tyse nezdáš tommy pojd at to ještě dnes zabalíme a né za sto let¨Úsmál se na mě Adam.¨Fakt budu z adamem v jedné mistnosti¨¨Skladali sme kostýmia věšeli je dostal sem nápad ¨Ady?zavolal jsem na něho¨copak tommy¨ozval se z uměvem.Paráda sem zkrátil jméno on nato slyši znělo to zvlaštně dával sem jeho kabát na ramíínko a koukal na něho počital zrovna svoje pásky a pohupoval se do rytmu pisně která hrála v radiu.Tohle mě dokázalo sakra rozpálit jako lavinovej kámen.

bláá bláá

3. března 2011 v 20:39 | Kájuš |  Povídky :)
Ahojky,
takže chtělabych psát Adommy povídky...vím že ej to hodně blbej nápad ale uchylná jsem an to dost :D nápady snad budu mít takže by se měla první povídka ukázat zítra okolo 16:00 :) Protože vůbec nevim jakej jí dát název :D
áá Trička Al :)

2. března 2011 v 21:37 | Kájuš |  Áďa lambert
Ahojky,
potřebovala bych pomoct! :) nemohu si pořád vybrat tričko které bych si měla koupit :D nejradši bych brala všechny ale mamině by to asi hoodně vadilo :DDD

1.2.

3.
4.
5.
Tak to je vše :D radši :DDD
Tak prosím vás poraďte :)

Anketa
Parodie na Justina Biebera a Adama Lamberta

1. března 2011 v 19:45 | Kájuš |  Vše možné
Ahojky,
tak po dlouhé době sem dám nějaké parodie :) budu sem něco řpidávat jsou přece ty prázdniny :D ale já se probouzím v jedenáct pak jdu vařit :D a potom se mi do toho nechce :DD nebo jsem venku :D

Moje nejoblíbenější :D


Tak a teď parodie na Adama Lambíka :D
Tohle chlápek mě doráží :D text je myslím i na karaoketexty.cz :)