Únor 2011

Pohádka :D

28. února 2011 v 20:04 | Kájuš |  Vše možné
Ahojky,
takže rohodla jsem se že sem napíšu takovou jednu pohádku,no spíš přepíšu :D Bráchova přítelkyně mi poradila text na jednu soutěž :D

Jak se Huňáč a Fuňáč šeredně spletli

Huňáč a fuňáč jsou velcí čtenáři pohádek. Pohádkami josu přímo posedlí. Doma v pelechu už mají dvanáct knížek pohádek a to je teda na zajíce opravdu velice hodně. Čtou si je nahlas. V ponděl,ve středu a v pátek předčítá Huňáč,v úterý,ve čtvrtek a v sobotu Fuňáč. V neděli chodí do kina. Onehdy byli na Dlouhém,Širokém a Bystrozrakém . A ukrutně se jim to líbilo.
,, Zahrajeme si na Dlouhého,Širokého a Bystrozrakého," navrhl jendou Fuňáč.
,,Já budu Dlouhý a ty Široký"
,,No jo," povídá Huňáč, ,, ale kdo bude Bystrozraký? "
No jo,kdo? Sedli si a dumali. Dali hlavy dohromady, až na to přišli. V lese nad strání bydlí rys ostrovid. Vydali se teda za ním.
,,To bude síla,Huňáči" pochvaloval si cestou Fuňáč.
,,To si piš," přizvukoval Huňáč.
Oba byli nedočkavostí celí bez sebe.Pískali si a skákali do kroku na třetí dobu. Rys zrovna seděl na stromě a koukal na ně,jako kdyby spadl z višně.Pizdravili a hned mu vyklopili,o co kráčí.
,,To bude síla,Ryse"
,,To bude perfekt viď, " volali na něj. Jenže ouha. Šeredně se spletli. Netušili totiž,že týden předtím přišla do rysí školy obvadní doktorka,normální kontrola zdravotního stavu,jak se to vude na školách dělá,a zjistila strašnou věc. Rys ostrovid bude nosit brýle, Předepsala mu rovnou osm dioptrií.Pochopitelně,že se ve třídě všichni hrozně řechtali.Rysa to dost štvalo.vylezl na strom a s nikým nemluvil.A teď ti dva usmrkanci. Kdo jim to prozradil? Hrozně se rozčílil.
A to už se žene za zajíci. Ti jsou samozřejmě v první chvilí perplex,neboli mírně šokovaní,ale protože vidí,že jde o holý život zaječí,vykašlou se na nějaké pohádky a zdvořilosti,dají tlapy na ramena a pádí horem pádem z lesa.
Rys za nimi.Naštěstí to s těma očima u něho je fakt vážné,osm dioptrií je osm dioptrií,neuběhl ani padesát metrů a v plné rychlosti napálil do stromu. Slepýš jeden! Než se trochu zmátořil,zájíci šťastně doběhli do pelechu.
,,To mi tedy pověz,co má proti pohádkam" funěl Huňáč.
,,Fakt nevím, " odpovídá Fuňáč , ,, některá zvířata jsou hrozně zaostalá.Nevidí si na špičku nosu. "

Omlouvám se za chyby a tohle opravdu doporučuji za text na češtinu když po vás budou chtít :) je to lehce zapamatovatelné,až an ty jména ale jinak super text :) a kdyby chtěl někdo poradit jak tam mám recitovat ten text stačí napsat na email : adamlambert-fans@seznam.cz
Vypíšu vám kde má v hlasu vyznít radost atédé
nebo si to prostě najděte a naučte se to podle Nohavici :D

Sex

21. února 2011 v 19:52 | Jááá
Ahojík,
sice mám na sex ještě dost času ale i tak se pokusím něco o tom napsat :)
Podle mne je sex velmi důležitý v každém vztahu vztahu. Rozhodně se malé děti dozvídají o sexu z různých časopisů jako je například Bravo nebo od kamarádů. Podle sexuologa Ondřeje Trojana : Děti poznávají sex už od malička když je matka kojí a oni poznávájí co je přijemné a co ne

Se sexem nespěchají

České děti k sexu podle průzkumů přistupují odpovědněji než předchozí generace. Mají více informací, nemají potřebu zkoušet něco zakázaného, jako je tomu například v zemích jako Turecko či Řecko (sex je tam do značné míry tabu).
Podle sexuologů je zcela normální, když se obě pohlaví postupně poznávají, začínají se vodit za ruce, pak "osahávat" a později se spolu milují. Nejčastěji se tak děje v bytě rodičů a v průměru jednou za měsíc. Romantika v přírodě je na ústupu.
Sexuální styk dnešní náctiletí berou jako něco, co je logickým vyústěním toho, že spolu chodí a jsou zamilovaní. I když by se podle dotazů v časopisech i obsáhlosti znalostí a častého vytahování mohlo zdát, že děti se sexem začínají dříve, není tomu tak.
Sexuologové by ale i přesto byli pro snížení věkové hranice, od kdy je pohlavní styk povolený. Hranice patnácti let při dnešním zrychleném vývoji, kdy dívky od jedenácti do dvaceti vypadají stejně a oblekají se stejně, je podle nich přežitá. ( Zdroj )
Průměrný věk prvního pohlavního styku:
státprůměrný věk
USA16,4
Francie16,8
Německo16,9
Velká Británie17,1
ČR17,4
Itálie17,6
Maďarsko17,7
Rusko18,0
Polsko18,7
Indie20,8
Čína21,9


Písničky co jedou v naši škole :DD

18. února 2011 v 22:49 | Jááá |  Vše možné
Ahojík,
tak podlouhé době něco píšu :D Takže ráda bych sem dala písničky které asi tak nejčastěji slyším :D

Takže tahle je asi tak nejoblíbenější :D


Tahle je asi tak normální :D stejňak každej jenom poslechne ty dvě holky zezačátku :D


Bohužel nenašla jsem tu nejlepší! :/ To mě mrzí no :/Ano i If I had You se prosadila ve škole :D se divím :D


A potom asi někdy přidám nějaké parodie :D

Pááá

Nová přezdívka!

11. února 2011 v 6:32 | Jááá |  Vše možné
Ahojík,
takže jsem se přejmenovala na Kájuš! je to moje nová přezdívka proto že mi takhle říká už pomalu polovina tříd :D a taky se mi nelíbí to obrovský Q :D
Takže od teď jsem  Kájuš

Taylor Momsen: The Pretty Reckless a Adam Lambert by byli ku*va masakr

10. února 2011 v 15:42 | lambertsoucer.blog.cz |  Áďa lambert
Ahojík,
už dlouho jsem nic nekopírovala z lambertsource.blog.cz (zdroj) tak tady to máte :D

Včera ve Spojených státech vyšla debutová deska newyorské rockové kapely The Pretty Reckless. Prvotinu nazvanou Light Me Up si fanoušci v Evropě mohou shánět už od loňského roku, na domácí hudební trh však připlouvá až nyní, což bylo včera spojeno s početnými fan akcemi fanoušků. Adam Lambert ukryt pod novou profilovou fotkou na Twitteru kapelu podpořil superlativy.

"The Pretty Reckless jsou sakra skvělí!"

Na což mu odpověděla teprve semnáctiletá frontmanka Taylor Momsen, kterou můžete mimo jiné znát ze seriálu Gossip Girl nebo modní značky Material Girl, a která se díky svému ostrému jazyku a image pravidelně objevuje v bulvárních plátcích.

"Děkuju velmi pěkně. The Pretty Reckless a Adam Lambert by byli ku*va masakr!"


Jóó kdyby tihle ti dva nazpívali něco spolu byla byl štěstím bez sebe! :D Moje nejoblíbenější skupina s mým nejoblíbenějším zpěvákem?? No to by bylo jako ve snu! <3

Klaus...TVD

10. února 2011 v 13:07 | Jááá |  The vampire diaries
Ahojík,
A je to tu, dámy a pánové! Již víme, kdo si zahraje Klause, jednoho z "původních" upírů… chvilka napětí… přeci jenom jsme opět první v republice, kdo vám tuto informaci přináší… a bude to britský herec Joseph Morgan!
Tohoto třicetiletého herce známe především z filmů "Master & Commander: Odvrácená strana světa", "Alexander Veliký" či "Ben Hur".
Od Julie Plec jsme se dozvěděli, že konkurzem prošlo přes 100 herců! Tak uvidíme, zda-li tvůrci a producenti vybrali dobře! :-)
Abych pravdu řekla mě se vůbec nelíbí :D a myslela jsem si že to bude nějakej stařík :D a ne mlaďoch :D 

The vampire diaries :D

10. února 2011 v 13:01 | Jááá |  The vampire diaries
Ahojík,
tak jak jsem říkala že sem dám ten trailer noa co že jste ho viděli! :D Já ho sem stejňak dám :DČTVRTEK

Elena: Proč si nevezmeme na víkend volno?

ČAS OD ČASU

Elena: Stefan a já jedeme na víkend k jezeru.

KAŽDÝ POTŘEBUJE ROMANTICKÝ ÚTĚK

Elena: Přemýšlel jsi o nás? O tom, jak bude vypadat naše budoucnost?

ALE TENTO ÚTĚK

Brady: Musíme zabít i posledního upíra v tomto městě.

ZÍSKÁ

Elena: Stefane!?

PÁR NEVÍTANÝCH HOSTŮ

Brady: Zabij ho!


Bláá Bláá :D jako vždy moje kecy z nudy :D

10. února 2011 v 12:55 | Jááá |  O mně
Ahojík,
Tak teďkon byl u nás chlápek z měřičů :D bože fůůj :D se ani nezeptá jestli se může vysmrkat do našeho toaleťáku :DD jakože :D hnus :D neříkám že jsem to taky neudělala ale jakože z cizího? :D NIKDY! :D 

No nic :D Dneska jsem nebyla ve škole :D díky bohu ale klidně jsem tam mohla být ty 4 hodiny ale naštěstí mám tak hodnou Maminu že mě nepustila :D prej ještě ráno mi řekla prosimtě nezaspi a já jsem jako vždy vstávala až v 11 :DD A to jsem přeslechla budík divný :D on je tak nahlas že se to nedá přeslechnout .D jednou byl ve vedlejším pokoji a stejňak jsem to slyšela :D
Zajímavý já se nudim :D to se mi ještě nestalo :D ale jakože stalo jo ale ne když jsem doma sama :D Asi jdu natačet videa :D nebos e jdu fotit :D ale to bych musela namalovat a to se mi nechce :D já vím že tu melu kraviny ale se cejtím jako kdybych hulila :D tak to je potom problém :D
Jinak jak jste se měli? :D Abych nemlela jenom o sobě :D
poradíte mi nějakej dobrej film? :D Nevim na co se koukat zatím než se mi stáhne teorie velkého třesku :D 
Jinak pro fanoušky The vampire Diaries ( Upířích Deníků ) dneska vyšel už další díl :D jááj to bude mazec..Už jste určitě vyděli trailer ale já ho sem stejňak dám :D ale až v dalším článku :D 

P.S : Omlouvám se za chyby já si to nekontroluju :D A nehodlám si to kontrolovat = Lenost!! :D

Smysl života

9. února 2011 v 19:36 | Jááá

Ahojík,
tématem týdne je smysl života..Jak jste si určitě všimli :D

Smysl života má určitě každý jiný...Například zamilovaní mají jako smysl života svou lásku nebo (teďkon mne napadla blbost) alkoholici alkohol...Prostě smyslů života je plno :)
Já beru za svůj smysl života kamarády,rodinu a určitě Adama Lamberta :) Nevím proč ale ihned mne zaujal :)

Jsou i tací lidé kteří si myslí že je život na houby...Je to blbost! Jo sice prožívají špatné chvíle ale to neznamená že na ně třeba čeká jejich princ na bílém koni :) Vždycky když to nejméňe čekají tak se objeví a má vás za svou dokonalou/dokonalého...
¨
Tak to je asi všechno :) 
Bláá


Songs

5. února 2011 v 2:16 | Jááá |  Vše možné
Opravdu hodně maličkatá básnička :D

5. února 2011 v 2:13 | Jááá |  Vše možné
Tak,jako sníh potřebuje mráz
jako řeka potřebuje hráz,
jako hvězdy potřebují nebe,
tak,já potřebuji tebe !! 

__flashReplacement__

Já vím je to kravina ale našla jsem to na hoodně starým dopisu :D Tím hodně starý myslým tak 3 - 4 roky :D

Opět mé kecy....

5. února 2011 v 2:09 | Jááá |  Vše možné
Ahojík,
omlouvám se že jsem tu dlouho nebyla ale vůbec mě nenapadalo co mám psát
Nudím se,tak proto píšu nesmyslný článek ani nevím o čem  Nechce se mi spát a jsem doma sama... 
Víte o tom že herec Will Smith )například film Muži v černém ) má 10ti letou dceru a už je zpěvačkou? Já jsem se to dozvěděla dnes...
špatná kvalita ale stačí :D


Přezdívá se jí "Young Rihanna" v překladu malá Rihanna.... Myslím :D

Tak já radši jdu páá :D