Adam Lambert ve výroční hitparádě T-Music Chart

7. ledna 2011 v 10:00


Na sklonku loňského roku odvysílala největší česká a slovenská hudební televize Očko TV výroční hitparádu, která se skládala z největších hitů loňského roku, kterým se dařilo v hitparádě T-Music Chart. Adam Lambert měl velkou možnost se do konečného žebříčku probojovat hned se dvěma písněmi (If I Had You, Whataya Want From Me) a také se mu to podařilo.

Třetí singl If I Had You skončil na 18. místě, když až na jednu vyjímku všech sedm týdnů skončil v nejlepší pětce videoklipů. Druhý a průlomový singl Whataya Want From Me skončil na šestém místě, když se mu jednou podařilo dosáhnout na samotný vrchol hitparády a čtyři týdny se držel v TOP 3.

Jméno Adama Lamberta figuruje i v nejhranějších písní ve finském mainstreamu, tam se dokonce umístil hned se třemi písněmi. Whataya Want From Me dosáhlo 6. místa, For Your Entertainment 28. místa a If I Had You 68. místa. Ve vánočním týdnu přišla radostná zpráva z Maďarska, kde to Adam Lambert dotáhl se svým singlem If I Had You až na vrchol hranosti v maďarských rádií. Gratulujeme.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama