Adam Lambert: Písně Aftermath a Broken Open se mě osobně dotýkají

17. prosince 2010 v 19:47 | lambertsoucer.blog.cz |  Áďa lambert
Do světa se dostal jeden z dalších rozhovorů, které Adam Lambert poskytl v srdci Francie, Paříži.

Buďme upřímní, Trabando není největší koncertní klub v Paříži. Nemáš v plánu se za nějakou dobu vrátit před větší publikum?
Mám, sice nemůžu říct přesně, kdy to bude, ale myslím, že se sem ještě podívám. Zatím je to v nedohlednu. Ale předpokládám, že to do jara příštího roku už nebude. Rádi bychom totiž vydali druhou desku, než se vrátím na jeviště.

Zatím Tě ve Francii moc lidí nezná, a tak nevím, jestli i ty znáš naši zemi dobře. Co si myslíš o Francii a Francouzech?
Miluju Francii. Historicky a kulturně pro mě velmi přitažlivá a rád bych ji více probádal. Bohužel nebudu mít teď mnoho času, ale v budoucnu bych se rád o vaší zemi něco více dozvěděl.

Na tvé desce For Your Entertainment je i pár písní, na kterých ses autorsky sám podílel. Je pro tebe důležité se na nahrávání sám podílet?
Velmi důležité. Jsem toho názoru, že nemůžeme píseň procítit tak, jak to dovede autor samotné písně. Je nezbytné vědět o čem mluvím a jakou do slov dáte intonaci. Myslím, že na své druhé desce se na tohle budu více soustředit.

Jaké jsou tvé oblíbené písničky na For Your Entertainment?
Nemám žádné, protože všechny jsou excelentní. A když to řeknu prostě, na desce jsou proto, že jich zbožňuju.  Všechny mám rád stejně, nicméně písně Broken Open a Aftermath se mě velmi osobně dotýkají, protože vyjadřují to, co cítím každý den.

Zaznamenal jsi, že tvůj excentrický vzhled je často spojován s tvou sexuální orientací? Ve Francii jsi třeba více známý právě za tohle než za svou muziku.
Nejsem rád, když to někdo spojuje hned s homosexualitou. Je to něco, co mě skoro vytáčí. Jsem z Los Angeles, kde jsem nikdy nezaznamenal, že by někdo říkal, že je něco zvláštního na mém vzhledu. Existuje mnoho umělců, kteří také nosí make-up a vypadají ještě extravagantněji než já. A nikdo o nich hned nemluví jako o homosexuálech. Neměli byste spojovat dvě rozdílné věci dohromady. Třeba takový Marilyn Manson používá hodně make-upu. A jeho vzhled nikdy nebyl spojován s jeho domnělou homosexualitou. Dál můžu jmenovat Davida Bowieho, Micka Jaggera nebo Prince. Nebombradujeme je takovými otázkami, protože se to rychle stane unavujícím.

Jaké jsou tvé plány do budoucna?
Dalším projektem je samozřejmě má druhá deska, na které už brzy začnu pracovat. Ale prvně si potřebuju odpočinout. Turné a propagace mě vyčerpala. Ale ještě předtím vydám akustickou desku, která byla nahrána při mém prvním turné.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama