News about next episodes: Who´s Klaus?

24. listopadu 2010 v 19:32 | vampire-diaries-serial.blog.cz |  The vampire diaries
Ahojík,
tak je tu něco opět o The vampire diaries (TVD)

V následujících episodách se budeme o Klausovi dozvídat více. Už víme, že je to jeden z původních upírů a ti, že si pro Elenu přijdou.

Julie Plec toto období přirovnala k první sérii a Katherine: "Hodně se o něm dozvíme a doufejme, že se ho budeme hodně bát a to ještě předtím, než ho poprvé uvidíme."

Plec a Williasom chtěli na konci dílu 2x08 Rose zmínkou o Klasovi utěšit fanoušky knižní série a zbytek Ameriky udělal jenom, 'Huh…Dobře. Kdo je to?'

V nových dílech se dozvíme, kdo je Klaus, jak moc se ho všichni bojí, jak se jeho cesta zkřížila s Katherininou, co se mezi nimi stalo a jak její zážitky s Klausem ovlivnili to, jaká je dnes. "Všechno se to dozvíme skrz krásné flashbacky, které nás vezmou z Bulharska do Anglie a zpátky - všechno postavené proti tomu, co se děje teď," řekla Plec.

"Klasu má mezi 20 a 30 lety. Je pohledný, okouzlující, inteligentní a s ostrým vtipem. Je jediná osoba, která může vyřadit Damona. To proto, že je o tisíc let starší než on. Klaus je jeden z "původních", pravděpodobně ten nejstarší. Ale to byste se nikdy nedozvěděli, protože drží krok s dobou."

ZDROJ!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LanQka LanQka | Web | 25. listopadu 2010 v 16:34 | Reagovat

už se šíleně těším :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama