Speciální zpráva od Adam lamberta

21. září 2010 v 21:46 | lambertsoucer.blog.cz |  Áďa lambert
"Americká část mého Glam Nation Tour se chýlí k hořkosladkému konci. Byla to fantastická letní možnost sdílet mou hudbu a vize s mými vášnivými fanoušky. Jsem neuvěřitelně nadšený, že turné bylo skoro ze všech 72 koncertů, které jsme odehráli, vyprodané. Další kapitolou turné jsou mezinárodní koncerty. Dříve v tomhle roce, jsem měl štěstí, že jsem mohl navštívit spoustu těchhle měst za účelem propagace mé desky. Nemůžu se dočkat, až se do těchhle měst vrátím, ale také jak navštívím spoustu nových zemí. (A také se těším na pár dní volna v těchle zemích)

Když jsem nahrával své album, bylo pro mne velmi důležité, aby dostalo mezinárodní zvuk - něco, čím by oslovilo širší skupinu lidí. Album v téhle misi bylo nakonec úspěšné. (Singly se dokonce v některých zemích umístily na lepším místě než v USA). Jsem velmi dychtivý ze setkání a vystoupení pro mé zahraniční publikum, které mne jako umělce podporuje, a z bližšího seznámení s jejich kulturou. Zejména jsem zvědavý na Paříž a Milán, protože jsem v těchhle městech ještě nebyl, a přitom jsem vždy snil o tom, že jednou tyhle legendární města probádám.

Klidně se podívejte, kam se chystám vyjet, a jestli budete mít nějaké doporučení na restaurace, aktivity, nebo obchody ve městech, kde budeme hrát, rád si je od vás na adamofficial.com poslechnu. Ačkoli to bude náročné cestování a těžká práce, tuším, že tenhle podzim bude magický. Peace!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama