15 nejpopulárnějších gayu a lesbiček na twitteru

5. září 2010 v 17:27 | Jááá |  Áďa lambert
1. Ellen DeGeneres, TV Host/Comedian | 5,151,765 followers | @TheEllenShow
2. Perez Hilton, Blogger PerezHilton.com | 2,378,242 followers | @PerezHilton
3. Stephen Fry, Actor/Writer | 1,746,386 followers | @stephenfry
4. Rachel Maddow, TV Host | 1,679,131 followers | @maddow
5. Samantha Ronson, DJ/Musician | 1,564,457 followers | @samantharonson
6. Ricky Martin, Musician | 1,549,607 followers | @ricky_martin
7. Michael Ausiello, Blogger for EW.com | 1,123,498 followers | @MichaelAusiello
8. Lindsay Lohan, Actress | 1,091,073 followers | @lindsaylohan
9. Suze Orman, Financial Adviser and TV Host | 1,060,245 followers | @SuzeOrmanShow
10. Neil Patrick Harris, Actor | 777,462 followers | @ActuallyNPH
11. Adam Lambert, Musician | 635,930 followers | @adamlambert
12. Alan Carr, Comedian | 563,293 followers | @AlanCarr
13. Michael Buckley, YouTube Personality | 527,314 followers | @buckhollywood
14. Karl Lagerfeld, Fashion Designer | 308,900 followers | @Karl_Lagerfeld
15. Chris Colfer, Actor | 282,970 followers | @chriscolfer


Jestli se mne chcete přidat na twitteru tak jsem tak pod @Moppsik

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama