Srpen 2010


Broken open

31. srpna 2010 v 14:58 | jááá |  Áďa lambert

Táááák klárušQa se naučila dávat videa xD to máte ale štěstíí xD

Hlasujte t-music chart

29. srpna 2010 v 13:48 Áďa lambert
Ahojte,prosím vás hlasujte pro Adama v t-music chart.Je zatím 4.ale mi ho doženeme až na 1.místo,že? Hlasujte zde

Další menší videjko

29. srpna 2010 v 13:20 Áďa lambert
Tohle videjko mě opravdu dojalo-Time of my life

Pokus o to sem dat nejake to videjko xD

28. srpna 2010 v 18:40 Áďa lambert
Tak sem něco zkusim dááát ale nevím jestli to bude fungovat xD
První pokus-Adamgasm
Tak se s váma podělím tedy aspoň s něčím xD
To stačí že?? xD

A přihazuju další obrázky =) <3

27. srpna 2010 v 21:56 | Jááá |  Obrázky
2(1)

=p

2

jkk
live
Táá to stačí ne?? xD

Otázka

24. srpna 2010 v 23:16 Deník
Nevíte někdo jak se dává na blog video??
Jestli ano tak mi to prosím napište do komentářu


Políbení fanouška?? Pro Adama není nic nemožné...

23. srpna 2010 v 16:44 | Jááá |  Áďa lambert
Dva fanoušci, kteří navštívili poslední show v Providence si z koncertu odnesli nejen skvělý hudební zážitek, ale také něco, co se jen takovému fanouškovi nepoštěstí. Adam Lambert při poslední písni večera 20th Century Boy uvolnil zábrany a při vystoupení políbil dva fanoušky (kluka, holku). Adam Lambert na Twitteru poté napsal něco ve smyslu: "Prohloubení jazkem prohlubuje nový náboj show."


První polibek: 4:12
Druhý polibek: 5:23Zdroj:http://lambertsource.blog.cz

Spřáátelenííí

22. srpna 2010 v 18:36 | jáá
Lidičky když se budete chtít spřátelit stačí napsat jenom komentář
1. Přezdívka
2. Blog
3. O čem máš blog?

P.S:
Neberu blogy s Justinem Biebrem!!
Občas sice udělám vyjímku ale jen opravdu občas :) Já ho nemusím takže se omlouvám...
cela kapela

Strach

21. srpna 2010 v 1:39 | jáá
Téma týdne je Strach.
Strach je emoce,vzikající jako reakce na nebezpečí.Dopovázejího projevy jako je například blednutí,zrychléné dýchání,bušení srdce,chvění atd.Strach motivuje k vyhnutí se nebezpečí nebo k útěku před ním. Kde to není možné, tam se často strach mění na agresi.
Já osobně mám strach z pavouků,jehel,zubařů,výšek,bouřek,tmy a to je asi tak všechno
Strach rozlišujeme na dvě části antavistický (strach z bouřek,tmy atd.) a naučený(strach ze stráty práce,osamělosti).
Jsou dva stupně strachu:
1,Obava-méně intenzivní který se dá snadno překonat
2,Hrůza,děs.zděšení-velmi intenzivní strach vysupovaný v afekt

nevím co mám psát dál tak tohle stačí ne???

Adaaaaameeek

16. srpna 2010 v 15:16 Obrázky
Tak vám sem přihazuju další obrázky...A pak začnu psát téma týdne,teda doufám xD
l
=))
ada
big blog adam lambert
dddd
drapky
draapky
in tokyo
mmm
angel
jazyyyk
Tak to je pro ted vsechno dala bych jich sem víc ale musím na chvílu pryč

Adam lambert-info

16. srpna 2010 v 12:57 | jáá |  Áďa lambert
Adam Lambert se už jako dítě odlišoval od svých vrstevníků. Masovou většinu amerických dětí v jeho věku zajímá sport, auta nebo skauting, Lambert se zhlédl v muzikálech. Později sám přiznal, že ve škole nebyl dvakrát populární. Vlastně byl klasický outsider se vším všudy.
Zrzavý kluk, který měl problémy s kůží, které přetrvávají dodnes, se svou sexuální orientací a navíc vystupoval v muzikálech, takže o nějakém společenském postavení na střední škole se nedalo vůbec mluvit. Avšak jeho teatrálnost, která navíc byla podporována neobyčejným talentem, přerostla jeho rodnou čtvrt a Lambert se přestěhoval do Los Angeles, kde mohl své sítě plné talentu volně rozpustit.
Jeho snem bylo stát se hvězdou na broadwayských pódiích. Konkurence však byla obrovská a Lambert začínal v menších muzikálových hrách. Jeho vysněná role však přišla zanedlouho, dostal nabídku na celonárodní hru Wicked, která byla právě z produkce Broadwaye.
Po pár měsících ho však znovu objala hudební múza a Lambertovy ambice přerostly divadelní prkna. Založil si undergroundovou rockovou kapelu a začal skládat písničky. V roce 2009 se zúčastnil konkurzu do populární americké pěvecké soutěže, která mu změnila život.

American Idol

Pro Lamberta to byla poslední šance komerčně prorazit. Věkový limit pro soutěž American Idol (obdoba Československo hledá Superstar) je 28 let, Lambertovi tehdy bylo 27. Věděl, že jako extravagantní chlapík, který je navíc se svojí sexuální orientací otevřený, by pronikal do přední nahrávací společnosti velmi těžce.
Od začátku přímých přenosů Ameriku doslova oslnil. I to je slabé slovo, protože týden co týden si každá americká domácnost zapínala televizní obrazovku, aby viděla, co tenhle excentrický chameleón předvede tentokrát a dodnes je záhadou, že se soutěž rovnou nepřejmenovala na American Lambert (kééž by).
Každý týden šokoval svým vzhledem, svou pestrou hlasovou škálou a svým psychedelickým vystoupením. Na scéně se objevila rocková hvězda vytržená ze 70. až 80. let. O vítězství ho mohl připravit snad je totální kolaps. A ten se, pro jeho smůlu, objevil. Na internet se dostaly šokující fotografie, na kterých je Lambert zachycen v lehce transvestickém oděvu a svým jazykem vplouval do úst jiného muže.
Amerika byla v šoku, domácnosti pohoršeny a najednou se z hrdiny stal záporák. Lambert byl pohotový a přispěchal s potvrzením, že je homosexuál. Tisícero očí fanynek v tu chvíli muselo zaplakat. Vzhledem k průběhu těchto událostí nakonec Lambert soutěž nevyhrál a skončil pouze na druhém místě.
Amerika se zatajeným dechem

Adam Lambert však výsledným druhým místem zklamaný nebyl. Splnilo se mu to, s čím do soutěže šel. Zaujmout, předvést se a vytvořit si příležitosti pro další vzestup kariéry. S tou mohl mít pohodlně vystaráno hned po soutěži, protože mu legendární skupina Queen nabídla místo frontmana. Lambert s díky odmítl a vrhl se na nahrávání svého debutového alba. Deska dostala název For Your Entertainment a Lambert se znovu nevyhnul kontroverzi, kterou tentokrát způsobil cover desky.
Ani to však nezabránilo tomu, aby se o desce nadále hovořilo jako o nejočekávanějším americkém díle pro rok 2009. Velké očekávání měla podtrhnout noc z 22. listopadu na 23. listopadu, kdy se v Americe předávala renomovaná hudební ocenění za uplynulý rok. Adam Lambert měl vystoupit s pilotním singlem For Your Entertainment a ještě více vyburcovat fanoušky na desku, která vycházela následujícího dne.
Jenže Lambert si neuvědomil své hranice a předvedl vystoupení plné S&M náznaků, orálního sexu a přímo na jevišti políbil svého kytaristu. Můžete si představit, co to s puritánskou Amerikou udělalo. Jeho pilotní singl byl odpískán, jeho dopředu naplánovaná vystoupení se začala rušit a Lambert se omlouval, omlouval a omlouval. Ironií je, že to jeho desce pomohlo. V Americe se v tu dobu nemluvilo o ničem jiném a až do dnešního dne se jeho debutu prodalo více než 600 000 kousků.
Mr. GaGa
Adam Lambert má určitě před sebou bohatou a zajímavou kariéru, ale zatím je v pozadí svých excesů, ze kterých se sice prý poučil, ale veřejnost nezapomíná. O nové desce chce začít přemýšlet až po skončení turné, tedy někdy na začátku následujícího roku. Do té doby má čas se rozhodnout, jestli se vydá směrem kovaného rockera s magnetickým hlasem nebo pseudo glam popového zpěváka, jehož deska se vařila podle receptu Co dům dá.
Jeho prvotina je směsicí snad všeho. Chvílemi to vypadá, jako kdyby se 80. léta srazila s moderní klubovou hudbou a vše se ještě přelilo směsicí rocku, popu a electro hudby. Podobně je tomu tak i s textem. Zpívá se o zábavě, svobodě, nezávislosti a najednou k vám přiletí píseň plná zklamání, emocí, která je navíc podtržena depresivním dojmem. Rozmanitost desky pokračuje i ve výčtu jmen hudebního nebe, které svým potem přidali do mlýnku.

O své místo na desce se podělil například klubový bohém Dr. Luke, seveřan Max Martin, zpěvačka P!nk, frontman kapely Muse Matthew Bellamy, významný producent dnešní mainstreamové hudby Ryan Tedder, živoucí legenda Linda Perry a hlavně kontroverzní postava a současně jeden z nejpopulárnějších umělců Lady GaGa. K ní je, vzhledem ke své teatrálnosti a vybudované image, Lambert často přirovnáván.

Deska od minulého měsíce úspěšně expanduje po celém světě a i Lambert své vášně omezil. Do éterů nasadil rockovou baladu Whataya Want From Me, která měla být původně na desce Funhouse od zpěvačky P!nk a znovu si získává důvěru a sympatie fanoušků. Začátkem měsíce června vyjel na svoje první turné, které projede celou Ameriku a na podzim zavítá i za hranice své domoviny.
Adam Lambert má určitě před sebou bohatou a zajímavou kariéru, ale zatím je v pozadí svých excesů, ze kterých se sice prý poučil, ale veřejnost nezapomíná. O nové desce chce začít přemýšlet až po skončení turné, tedy někdy na začátku následujícího roku. Do té doby má čas se rozhodnout, jestli se vydá směrem kovaného rockera s magnetickým hlasem nebo pseudo glam popového zpěváka, jehož deska se vařila podle receptu co dům dá.

Táááka tady máte meší román abyste neřekli =)

huh
se zenskou
sladous
adam xD
i love him
soo hot

Obrázky

15. srpna 2010 v 13:32 | jáá |  Obrázky
Ahojky xD Táák dám sjem pár obrázků Adama Lamberta
(-_-)
Adam
Tahle fotka je z jeho pravého profilu
Áďa
=p
áá já ho táák miluju

Dneska večer

15. srpna 2010 v 13:04 | Jááá |  Deník
Dneksa večer když jsem šla spát tak jsem slyšela nějaké divné zvuky,jako by někdo chodil po podlaze.Tak jsem se šla koukount a málem jsem se počůrala smíchy portože to byl můj milovaný pes jak něco dělá bratrovi xD.
Néé ale teď vážen opravdu jsem slyšela nějaké zvuky,jenže já jsem velký opseroutka tak jsem akorát zalezla pod peřinu.Pak jsem tedy vylezla a šla spát.Cítíla jsem nějakou ruku která mě nějak ošahává,ale říkala jsem si že se mi to nějak zdá.Ale pár hodin opřed tím než jsem šla spát tak jsem koukala na čtvrtý druh a říkala si že mě dyžtak unesou ufounci no bóže stane se ne?? xD
Tak jsem tedy vstala koukla se jestli někde něco není a šla zase spát a zase jsem cítila nějakou ruku ale nebyla moje páč já hrála na mobilu hry.Ale to už jsem opravdu nevydržela,protože mě ta ruka lechtala na noze,tak jsem vzala baterku a okoukla celý byt a nikde nic.
Usnula jsem a spala jak já nevím co xD
Ale ráno jsem zjistila že je něco špatně ale už si to bohužel nepamatuju takže až si v zpomenu tak to sem napíšu xD
Joo a jěstě jedna věc nebudu sem psát nějaký dlouhý romány xD jako moje kamarádka xDD
Ale pro dnešek to stačí ne?? ale nebojte příjdu ještě večer a napíšu jsem něco z dneška a něco o Áďovi ju?? A vyplňte prosím tu anketu já opravdu nevím co mám psát je to můj první blog tak prosím raďte =)
Vaše věrná Klára (no neřekla bych věrná xD)

Táák a už něco o Áďovi

14. srpna 2010 v 22:48 | jáá |  Áďa lambert
Táák už něco napíšu o Adamovi,co už jistě víte ale stejněk opakování je..no nevím co ale něco je xD
Rodné jméno:Adam Mitchel Lambert
Adam Lambert je americký zpěvák, který se narodil 29. ledna 1982 v Indianopolis (Indiana, USA). V roce 2009 skončil na 2. místě v 8. řadě soutěže American Idol. Otevřeně přiznává svou homosexuální orientaci.
Adam začal hrát v divadle již od 10 let a pokračoval v tom až do roku 2009. Během této doby byl také nějaký čas frontmanem rockové skupiny The Citizen Vein. Od roku 2004 se mimo jiné pravidelně objevuje v Upright Cabaret a v Zodiac Show, kterou vytvořila Carmit Bacha z Pussycat Dolls.
Vidal už dvě studiová alba.První neslo název Take One a bylo vydáno v roce 2009,prodalo se v usa přes 48 000 desek.Druhé neslo název For your entertainment a bylo vydáno také v roce 2009,prodalo se zase v usa přes 553 000 desek.
A teď něco z American idol....
V rocer 2009 se Áďa zúčastnil pěvecké soutěžě American idol,v konkursu zazpíval od michaela jacksona rock with you a (nevím interpreta) Bohemia rhapsody.
Když postoupil do top 13,tak zpíval Black or white,Ring on fire,Track of my tears a Mad world.Díky Mad world a Track of my tears sklidil Adam velké ovoce.
Během soutěže se vyskytly fotky jak se Adam líbá s mužem.Adam na to řekl,že se není za co stydět a že nikdy neskrýval jkou má sexuální orientaci.Od té doby se vše motalo okolo Adama.Když se ho v Rolling Stone zeptali, zda je gay, jen se zasmál a řekl "pravděpodobně". Potvrzení o své homosexualitě sdělil Rolling Stones.
A teď něco o jeho rodičích...
Jeho matka se jmenuje Leila Lambert která byla interievovou designérkou a jeho otec Eber Lambert byl programový ředitel.Adam byl vychován jako žid.Po narození Adama se rodina přestěhovala do Calofirnie,přesněji do San diega.
Táák to už je por dnešek vše jsem děsně unavená protože jsem musela vstávat brzy a já blbá šla spát ve dvě ráno.Takže doboru =*

Jaký blázen tu píše takový kraviny xD

14. srpna 2010 v 22:11 | No asi já ne? |  O mně
Ahojky lidičky,noo jak začít...Tak třeba moje jméno je Klára,pocházím z jihu čech a jsem šilený fanoušek Adama Lamberta...
Jsem,noo jak to říct,nenormální človíček kterej má rád zábavu atd. Je mi 13 let a...no už mě nic nenapadá...
Miluju jídlo xD Mě opravdu už nic nenapadá.Jestli budete něco o mě chtít vědět tak si napište do komentářů,ju? =)
Dám sem i svou fotku,ale nelekněte se xD Protože vipadám jak nějaký ufo xD
Jestli jste se zhrozili a měly z tohoto hrůzného obrázku nějaké noční můry napište to prosím a já vám nějak pomůžu xD